Nedn erken bosalir?

Sevgilimle 3 aydir birlikteyiz ilk haftasindan beri seks hayatimizda ben de o da ilkiz birbirimizin ve ben doymuyorum normalde haftada 2 kere yapiyorduk pazartesi persembe 5 den 7 ye kadar sonra evlerimize gidiyorduk arabada yapiyoruz ve erken bosaliyor 7 dk suriyor ve ben doymuyorum tam zevk almaya basliyorum o geliyor hadi onu gectim on sevismemizde yok gibi birsey ozledigimiz icin direk olaya girmek istiyoruz bazen 2. Kalkmiyor bile oral yapmam gerekiyor benmde midem bulaniyor elima aliyorum ise yaramiyor ayrica o 2. Yi istemiyor ben doymadigim icin istiyorum yaparken doyurmak icin klitorisimlede oynamiiyor ben kendim oynadigimdada zevk alamiyorm napicam ben? Nasil gec bosalir? Ilac kullanmadan?

0|0
3|38

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 37

• Bence durum her ikiniz açısından çok normal. İlişkiyi araba yerine otel odasına ya da ev ortamına taşırsanız daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • Geciktirici mendiller oluyo spreyden ucuz ve daha kullanışlı yanında taşıması kolay kimse ne oldugunu bilemez... hani bir lokantada falan yemek yersinde çıkarken masanın üstünden alırsın küçük paketlerde tek li ıslak mendiller olur aynı öyle bikdigin ıslat mendil onunla penisi siliyorsun herr tarafını komple dip kısımlarına varıncaya kdr ama zamanlama çok önemli.. 15_20 dk sürüyor... arkadaslarım 15 dk diyor benim ilk kullandığımda 20 gelmedi 2. Kullandıgımda zamansız kullandım faydası olmadı... Arabam var fakat yapmadım hiç.. seks te ortam yer önemli bence ya ev ya da otel bunların dışına hiç çıkmadım çıkmam... Ayrıca adam boşaldı ve yumuşadı indimi biraz zaman gecmesi gerek ortama göre degişir vs vs musluk degil ya bu şarıl şarıl aksın hep.. Tabi enn güzeli 2. seks tir ilkinde insan tutamaz kendini ikinci şart ama dinlenip toparlandıktan sonra kıza da çok iş düşüyoo..

0|0
    0|0
  • Lustral 50 mg alsin 2 gun boyunca 40 dakika daha gec bosalir yan etkiside yok

2|0
    0|0
  • yakalanma korkusuyla kendini tatmine alışmış erkek sorunu bu.
    düzenli cinsel hayat başladığında zamanla düzelir

0|0
    0|0
  • bu tamamen içten gelen bir durum ya. senin doymaman ve 2. yi istemen çok normal çünkü kadınlar asıl ilk postadan sonra daha istekli hale geliyolar. 2. ye kalkmıyosa bu onun sorunu ve yapacak pek bir şey yok gibi.

0|0
    0|0
  • Bence motor bozuk arkadasin yeni bir tane saglamini bul bir kadin 2, veya 3 isteyecek olu olsa mezardan cikar hele yarim saatten az olunca zaten seksten zevk alinmaz bence senin adamin bocek ölmus

0|0
    0|0
  • Çok bencil bir ilişki. Ön sevişme olmadan bunu yapması çok kötü

1|0
    0|0
  • Günde 1 kilometre koştur. 1 ay sonra 15 dk artar ;)

0|0
    0|0
  • ooo seks zevk içindir senin için eziyete dönmüş yazık ya benim gibi birine denk gelsen seni doyurmakla kalmaz süper zevk alırsın da işte şans

0|0
    0|0
  • Düzelmez o çocuk, hep erken bosalacak

0|0
    0|0
  • ah senin gibi bir sevgilim olsa bak nasıl onu doyuruyorum bu işler hep böyle olur işde ben cok gec bolşalırım partnerimi yeter artık diyene kadar ben kendimi boşaltma buda bana özle bir şey her erke aynısı olamaz

0|0
    0|0
  • Ön sevişme yapamadığınız için bence... bir de uzun ön sevişme ile deneyn yine de öyleyse yapcak bişey yok :(

0|0
    0|0
  • sizin yaşınız kaç. cicugun perpormansi düşük. 2 saatte 5 yaptigi mi bilirim. sizin bu ufak yasta perfotmans dusuksr ileri yaslarda bitersiniz...

0|0
    0|0
  • * bizimgibi adamlara vermezseniz boyle sey gibi sonuk kalairsiniz ulan insanlarda ne sans var ikinci hafyadan sevismeye basliyorlar bu nedir be kardesimmmmmmm

0|0
    0|0
    • Buna sans degil ask diyoruz ben istedigim icin oldu cunku asik oldum ve onun olmak ona ait olmak istedim tamamen kendimi ona verdim ben her konuda

• Ne demk iatedigini anlamadim

• Noormaldir ayni levelde degiliz zamanla anlarsin acele etme kendine zarar verirsin sabret😂😂😂

• Kronometre mi actin? 7 dakika :)

0|0
    0|0
    • Hayir baslarken saate bakiyoruz bitince saate bakiyoruz

• Bana bisey yapmadin. Yazdıklarına dikkat et yeter.

• Tamm yaa aciklama yaptim sadece

• Gecikyirici vat

0|0
    0|0
  • Hemen neticeye gitme... Önce uzun uzun haticenin hatırını sor de... Acele etmeden uzatın...

0|0
    0|0
  • tıpta 5 dakika ve sonrası erken boşalma değil ön sevişme şart 69 yapın

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun o yüzdne onu hep aldatmak isticen

0|0
    0|0
  • Vicdansiz ya kendi bosalinca bırakıyor demek ben olsam saatlerle oksarim

0|0
    0|0
  • Sen tam aradığım tiptesin ah ulan

0|1
    0|0
  • penis halkası kullanın

0|0
    0|0
    • O nedr

• netten araştır bak :D penisin dip kısmına takıyosun pipiyi sıkıyo. boşalsa bile sertlik gitmiyo bir süre :D

• Ben 7 atacağım o 1 i zor offffff
    İşin zor

0|0
    0|0
  • Ya bndede erken boşalma var ve hiç s*kismedim ben napicam? İkinci mastı yapamiyorum

0|0
    0|0
  • olur ya bekjleyeceksınız arkadaşıom nbeden erkek bosalır robot muyuz ya nedır bu sacmalık

0|0
    0|0
  • Kesin çözüm başkasını bul seni doyuracak 😉

0|0
    0|0
  • Sana oral yapsın

0|0
    0|0
  • ben de hep geç boşalıyorum kimlen birlikte olsam 2 veya 3 kere boşalıyor

0|0
    0|0
  • Ulan boyle erkeklerde varmis

0|0
    0|0
  • yanlış kişi yanlış zaman canım yapıcak bişi yok mutlu olmak iççi ilac sart yadaalternatif deniceniz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu nasil bisey be :D

0|0
    0|0
  • Senin ki dar diye olabilir.

0|2
    0|0
Yükleniyor...