Cinsel gücüm çok aşırı derecede fazla. Bunu nasıl azaltabilirim. ? (Lütfen ciddi sorudur) ?

Öncelikle kafanızda hemen abaza veya sapık imajı belirmesin. Ben iradesi güçlü biriyim. Öyle kızlara felan bakmam abaza gibi. İradem güçlü olduğundan kendime hakim olabiliyorum. Beynim uçkurumda değil. Neyse. Benim cinsel gücüm çok fazla. Hemen hemen birçok durumda ereksiyon gerçekleşiyor ve toplum içerisinde zor durumda kalıyorum, vücut sıcaklığım yükseliyor. Bu gün içerisinde sürekli böyle. Allahtan iradem güçlü. Kızların mesajlarına ve davetlerine karşılık vermiyorum. Küçüklüğümden bu yana anzer balı ve keçiboynuzu tükettim sık sık. Ondan mı kaynaklıdır acaba?

• Böyle iradeye böyle bir cinsel güç verilmiş. Böylelikle orantı kurulmuş olundu.
    A seç
  • Doktora görünmende fayda var. Bu durum hiç hoş değil.
    B seç
  • Dışarıya yansıtmadığın sürece bu durum iyi bir şey bence.
    C seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Cinsel gıç derken ne oluyo yani?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kendini ne sıklıkta rahatlattığın da bu konuda rol oynar ki doktora görünsen ilk soracağı şeylerden biri budur
    birazda psikolojin de şartlanma seziyorum
    bir uzmana görünsen iyi olur bizim tavsiyelerimiz askıda kalır

0|1
    0|0
  • Ilk önce cInsel arzunun, cinsel gücle bir alakasi yok, ve yadigin balla, keciboynuzu ilede alakali degil.
    Senin yasinda, sürekli cinsel iliski yasayacagi bir esi olmayan genclerde bu istek gayet normal, ilerde evlenince, 30 yasindan sonra bu arzu ve istek normale iner ve hatta bu günlerini ararsin..

0|0
    0|0
Yükleniyor...