Anüs çevresi kılları nasıl alınmalıdır?

Merhaba, biraz iğrenç bir soru gibi gelebilir ama bunu bilmeye gerçekten ihtiyacım var. Anüs kısmında oldukça kılım var ve kız arkadaşım bundan rahatsız oluyor. Açıkçası ben de rahatsız oluyorum. İnternette biraz okumuştum. kimileri jilet demiş kimileri ağda falan demiş. ama kesin bir cevap yok. bu kılları sağlıklı bir şekilde nasıl alabiliriz? lazer epilasyonuna gerek kalmadan?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Madem rahatsız oluyor kız arkadaşın ağda yapsın sana.

0|0
    0|0
    • düşündük fakat canı acıtmaz mı? bir de tahriş olma şansı yok mu, en mikrobik yer sonuçta

• Dünyadaki tüm kadınlar insan değil mi? Acitir elbette. 2 dakikalık iş kızlar bu kadar mizmizlanmiyo git aldir. Tahriş vs anca alanın acemiligine bağlı.

• sakin ol ya tamam bakalım öyle yapalım madem

En İyi Erkek Görüşü

• Weet in köpük spreyi var..20-25 tl.. ben onu kullanıyorum.. çok basit ve zararsız.. anüs etrafınında erkekler tarafından temizlenmesi şart (kıl dönmesi denilen şey orada biriken kıl ve mikroptan oluşuyor..) top gay diyenlere bakma.. weet köpük spatulalı tek çözüm. jilet vurma mikrop kaparsın.. ağdayıda dayanıklı bayanlar yapsın bırak..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• ağda yaptır

0|0
    0|0
  • Arkadaşınızın önünde domalacaksınız, bağırta bağırta ağda ile alacak. Sizin için biraz zahmetli olacak ama , emin olun kız arkadaşınız bundan büyük keyif alacaktır.

0|0
    0|0
  • Nasıl görüyor la oranı kız arkadaşın

0|0
    0|0
    • orası sizi ilgilendirmez :) zaten görmesi de gerekmiyor. hoş değil kokusu falan

Yükleniyor...