Vajinam acıyo? neden?

daha önce hiç ilişkiye girmedim bakireyim daha önce hiç masturbasyonda yapmadım ama p*rno izlediğimde bazen çok etkileniyorum vajinam sulanıyo zevk suyum gelirken vajinamda da bir sızı oluyo neden acaba?

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• içi adam çekiyor :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• aynen tuhaf bir sızı oluyor bende de. merak ediyodum neden diye. kimsenin mantıklı bir açıklaması yok :D

1|2
    0|0
    • evet :D

• Herhangi bir şekilde orgazm olduğunda bosalması gerekir ve bosalmadıgı Zaman orda biriken sıvının verdiği bir acıdır bu biraz ıslanır sen boşaldım zanneder bırakırsın oysa esas orgazmı çoğu bayan bilmiyor bile zaten

Erkekler Ne Diyor 16

• Orgazm olamadığın için istemsiz bir şekilde kendini kasıyorsun, buda o sızının sebebi. Önemli bir şey değil, çözümü için ya rahatlaman gerek ya da hiç izlememen.

0|0
    0|0
  • Olur öyle arada

0|0
    0|0
  • Tıkanmış kizim. Vajina damarlarin bu zamana kadar hic masturbasyon bile yapmamissin vucut spermi disari atmak istiyor bak simdi hemen masturbasyon yap. Ama bosal yani. Zaten oluk oluk sperm gelcek sonra rahatlicaktin sizlamasi bu yuzden yani

0|0
    0|0
  • Kalkıp bir ılık duş alacaksın... Bartolin salgı bezleri görevini yapıyor... Anormal bir şey yok...

0|0
    0|0
  • İzlersen yanarsın tabi. Söndürecek durumunda olmaz kalırsın öyle.

0|0
    0|0
  • Atesin yakıyo bence

0|0
    0|0
  • O senin zevk suyundur canım

0|0
    0|0
  • o an kendiniz boşltmanız gerek bu biz erkeklerdede olur boşalmasanız o sızı bir müttet devam eder

0|0
    0|0
  • boşalman lazım

0|0
    0|0
  • Doktora gitmelisin

0|0
    0|0
  • ben biliyorum doktora gorun
    belkide icine bir wey kacmiw

0|0
    0|0
  • p. rno izlerken ölemi sende nezevk varmış tatlım...=)

0|0
    0|0
  • boşaltmazsan knfini kasığın ağrır

0|0
    0|0
  • Erkeklerde de aynı durum söz konusu olabiliyor bosalmadigimiz zaman. Kısaca bizdeki bir yere girme çabasında olduğundan giremeyince ağrı yapıyor sizinkide içine alması gerekeni alamadığından ağrı yapıyor olsa gerek

1|0
    0|0
  • Orgazm oluyorsun

0|0
    0|0
  • Kuruluktan oluyordur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kendini biraz rahatlatman lazim mstb. Yaparak

0|0
    0|0