Kapat

Cok acilll olum dosegindeyimm ltfnn hatyat memat meselesi?

Oncelikle sevgilimle gecen bir kisa iliskiye girdik ardindan 2 ay gecti regl olmadim. Hamilede degilim ardindan gittim baska bir arkadasla iliskiye girdim ustelik toplu 2 3 kisilerdi herneyse hamile kalmisim acaba hangisinden diye dusunuyorim sevgilime senden hamile kaldim diye nasil inandirabilirim

0|0
9|30

En İyi Erkek Görüşü

• Oha l*n kırk yıllık teknik servisim böyle motor görmedim

1|1
    0|0
    • Senlede olabilirim cok seviyorum oyle seyleri

• Geliyorum adres ver

• koruflorya oturuyorum

En İyi Kız Görüşü

• ... Allah ıslah etsin

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 29

• Allah belanı versin!

5|1
    0|0
  • Acaba diyorumki, bir trolu yakalayip boyle kafasini yere vura vura gozleri disleri cene kemigi, kirilmis kafa tasindan o kanli saclarindan tasan o pembwmsi beyni alfatta kalana kadar hincini cikarmak isteyen bir benmiyim? bir dal sigara yakasim geldi.

0|0
    0|0
  • 2 ay geçtiğinde adetin hamile olmadığını nasıl anladın?

0|0
    0|0
  • Trol degilse diyorum ki bravo buyuk k*hpesin !

2|0
    0|0
  • bence kolayı var ilişkiye girdiğin sahıslardan bir kıl al saç kılı ama karıştırma sonra çocuk olursa dna testi yapar öğrenirsin

0|0
    0|0
  • gel ben bir çakayım sana sonra yardım ederim.

1|1
    1|0
  • Sevgilin varken başka biriyle ilişki yaşadıysan sevmediğin içindir o yüzden sevgilin den ayrıl bence gruba devam birazda bizim gruba gel ne dersin?

0|0
    0|0
  • Toplu kısmını anlat :)

0|1
    0|0
  • Bu nasıl troll la

1|1
    0|0
  • Troll değilsen bir de benden cocugun olsun

0|0
    0|0
  • hahaha toplu ilişkiye girmişler :D 2-3 kişi danaya girer gibi girmişler hahahaha :D sallıyon bari mantıklı salla :D ayrıca s. kişirken bize mi sordun ki şimdi bize gelip fikir istiyon :D ataydın bir hap çekmeyeydin bu kadar dert :D

0|0
    0|0
  • p*rno filmleri izleyip izleyip buraya gelmeyin ya :D

1|1
    0|0
  • Bende kan falan lazim sandim olum kalim meselesi diyince sacma sacma sorular paylasmayin adminler alin bunu burdan

0|0
    0|0
  • inandırırsın onda sıkıntı yok ama vicdanını nasıl inandıracan eğer varsa oralarda bir yerlerde VİCDAN

0|0
    0|0
  • harbiden hayat memat meselesi valla kafam karıştı nasıl yapsak bilemedim

0|0
    0|0
  • Trolcüğüm hangi hikayeden esinlendin.

0|0
    0|0
  • biz boğazlara vergi koycagımıza senn @ma vergi koysak şerfsizm ülke kalkınır demkki

0|0
    0|0
  • vaybeeee neler var, azgınsın ha, millet şanslı yav, hemde 3 jkişiyle beraber olmuş, birde sevgilisi var bu adam harbi geri zekalı anlamıyomu senin başkalarıyla yaptığını

0|0
    2|0
  • Neyi düşünüyosun ki?
    Aldır çocuğu, sonra tüm hızla sevişmeye devam.

0|0
    1|0
  • Tecavuze ugradim de. Grubun tadi nasıldı

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 8

• Troll 😒

1|2
    0|0
  • Bence bebeğin hayatıyla oynama babası bellideğil şu an hadi diyelim belli oldu ona bir aile sıcaklığı veremiyceksin nasıl olduğunu öğrenince ölmek istiycek sana sitem edicek aldır çok geç olmadan

0|1
    0|0
  • Olm biz milletçe nereye diyoruz l*a*n? Hepsinden birer tutam saç yol DNA testi yaptır... Sevgilini de kandırma ya aldır ya da babasını bul

1|0
    0|0
  • inandırma git babayı bul !

0|1
    0|0
  • Inandiramassin

0|0
    0|0
  • Hahay biz de inandık :d

0|0
    0|0
  • Benden olmasın bebek😯