Kapat

Cok acilll olum dosegindeyimm ltfnn hatyat memat meselesi?

Oncelikle sevgilimle gecen bir kisa iliskiye girdik ardindan 2 ay gecti regl olmadim. Hamilede degilim ardindan gittim baska bir arkadasla iliskiye girdim ustelik toplu 2 3 kisilerdi herneyse hamile kalmisim acaba hangisinden diye dusunuyorim sevgilime senden hamile kaldim diye nasil inandirabilirim

0|0
9|30

En İyi Erkek Görüşü

• Oha l*n kırk yıllık teknik servisim böyle motor görmedim

1|1
    0|0
    • Senlede olabilirim cok seviyorum oyle seyleri

• Geliyorum adres ver

• koruflorya oturuyorum

En İyi Kız Görüşü

• ... Allah ıslah etsin

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 29

• Allah belanı versin!

5|1
    0|0
  • Acaba diyorumki, bir trolu yakalayip boyle kafasini yere vura vura gozleri disleri cene kemigi, kirilmis kafa tasindan o kanli saclarindan tasan o pembwmsi beyni alfatta kalana kadar hincini cikarmak isteyen bir benmiyim? bir dal sigara yakasim geldi.

0|0
    0|0
  • 2 ay geçtiğinde adetin hamile olmadığını nasıl anladın?

0|0
    0|0
  • Trol degilse diyorum ki bravo buyuk k*hpesin !

2|0
    0|0
  • bence kolayı var ilişkiye girdiğin sahıslardan bir kıl al saç kılı ama karıştırma sonra çocuk olursa dna testi yapar öğrenirsin

0|0
    0|0
  • gel ben bir çakayım sana sonra yardım ederim.

1|1
    1|0
  • Sevgilin varken başka biriyle ilişki yaşadıysan sevmediğin içindir o yüzden sevgilin den ayrıl bence gruba devam birazda bizim gruba gel ne dersin?

0|0
    0|0
  • Toplu kısmını anlat :)

0|1
    0|0
  • Bu nasıl troll la

1|1
    0|0
  • Troll değilsen bir de benden cocugun olsun

0|0
    0|0
  • hahaha toplu ilişkiye girmişler :D 2-3 kişi danaya girer gibi girmişler hahahaha :D sallıyon bari mantıklı salla :D ayrıca s. kişirken bize mi sordun ki şimdi bize gelip fikir istiyon :D ataydın bir hap çekmeyeydin bu kadar dert :D

0|0
    0|0
  • p*rno filmleri izleyip izleyip buraya gelmeyin ya :D

1|1
    0|0
  • Bende kan falan lazim sandim olum kalim meselesi diyince sacma sacma sorular paylasmayin adminler alin bunu burdan

0|0
    0|0
  • inandırırsın onda sıkıntı yok ama vicdanını nasıl inandıracan eğer varsa oralarda bir yerlerde VİCDAN

0|0
    0|0
  • harbiden hayat memat meselesi valla kafam karıştı nasıl yapsak bilemedim

0|0
    0|0
  • Trolcüğüm hangi hikayeden esinlendin.

0|0
    0|0
  • vaybeeee neler var, azgınsın ha, millet şanslı yav, hemde 3 jkişiyle beraber olmuş, birde sevgilisi var bu adam harbi geri zekalı anlamıyomu senin başkalarıyla yaptığını

0|0
    2|0
  • Neyi düşünüyosun ki?
    Aldır çocuğu, sonra tüm hızla sevişmeye devam.

0|0
    1|0
  • Tecavuze ugradim de. Grubun tadi nasıldı

0|0
    1|0
  • biz boğazlara vergi koycagımıza senn @ma vergi koysak şerfsizm ülke kalkınır demkki

0|0
    0|0
  • Nah inanır kadir abiye söyle belki inanır
    KADİR İNANIR :-)

0|0
    0|0
  • Grup iyidir

0|0
    0|0
  • Gebet dosekte kalma kaltakk * dusmani serefsiz

0|0
    0|0
  • Anlayamassın... bence aldırmalısın hemen

0|0
    0|0
    • Ama cocugummm

• Bu arada evlenmeyı dusunuyomusun ılerıde medenı halın ne bunlar cok önemlı

• Oyle deme sevgilinle seks yap icine bosalttir

0|0
    0|0
  • 1- ölüm döşeğinde değilsin hayat memat meseleside değil.

git birlikte olduğun kişilere söyle aralarında para toplasınlar kürtajmı yaptırırsın ne yaparsan git onu yaptır yok ben doğuracağım dersende mahkemeye başvurursun DNA testiyle hangisinden olduğu çıkar ama bu onun seninle evleneceği anlamına gelmez. sadece çocuğu yasal olarak üzerine alır.

1|0
    0|0
  • Erkeklere abaa derler bir de

0|0
    1|0
  • kesin bendendir. ohh be baba olucam

0|0
    1|0
  • benden olmadığı kesin bşrten bundan eminim

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Troll 😒

1|2
    0|0
  • Bence bebeğin hayatıyla oynama babası bellideğil şu an hadi diyelim belli oldu ona bir aile sıcaklığı veremiyceksin nasıl olduğunu öğrenince ölmek istiycek sana sitem edicek aldır çok geç olmadan

0|1
    0|0
  • Olm biz milletçe nereye diyoruz l*a*n? Hepsinden birer tutam saç yol DNA testi yaptır... Sevgilini de kandırma ya aldır ya da babasını bul

1|0
    0|0
  • inandırma git babayı bul !

0|1
    0|0
  • Inandiramassin

0|0
    0|0
  • Hahay biz de inandık :d

0|0
    0|0
  • Benden olmasın bebek😯