Lavman nedir, ne işe yarar, neden kullanılması gerekir?

Biraz önce soruları inceliyodum ve bilmediğim şeyler var beni bilgilendiriceğinizi düşündüm.

Lavman nedir,ne işe yarar neden kullanılması gerekir? Anal ilişkide neden kondom kullanılması gerekir ve neden temizlenmeden vajinaya sokulmaz? Şap nedir,ne işe yarar? Mesir macunu gerçekten etkili midir?

Samimi ve küçümser cevap vermezseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim:)

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• lavman ın orjinal kullanım alanı anus veya barsak problemlerinin çözümü için diye biliyorum. tuvalete çıkmayı kolaylaştırır ( hatta tuvalette kulanmanız iyi olur) anlaşılacağı gibi kayganlaştırıcı bi etkisi var. cinsel birleşmede kullanmak için daha elverişli kayganlaştırıcılar var. prezarfatif konusu anüs vücütta en fala bakteri bulunduran bölgelerden biri. anal yolda kullanılan kondom vaginal yolda da kullanılırsa buyuk ihtimal enfeksiyon v.s olabilir. şap kimyasal olarak nedir bilmiyorum ama halk arasında erkeğin ereksiyon olmasını engellemek için kullanılır diye biliyorum. mesir macunu hiç denemedim ama en azından psikolojik olarak işe yara kanımca

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Lavman bağırsakları temizlemek için kullanılır, peki bağırsak neden temizlenir? Mesela bağırsaklarınla ilgili şikayetin var, doktor rektoskopi yapacaksa eğer ilk önce lavman uygulanır. Bunu yapmak için ayıptır söylemesi domalmak gerekiyor ve lavman sıvısını makattan içeri vermek gerekiyor. Sonra hemen tuvalete gidiyorsun ne var ne yoksa çıkıyor. Sonra doktor rektoskopu makattan içeri sokuyor ve rektoskopun ucundaki cihazla bağırsaklarını inceliyor.

Bir de anal ilişkiye giren p*rno oyuncularının çekimlerden önce lavman yaptıklarını duymuştum, gerçek midir yoksa buna inandığım için ben mi sazanım bilemiyorum.

Anal ilişkiden sonra temizlemeden vajinaya temas edersen mikroplar vajinaya bulaşır.

Şapın ne olduğunu askere giden iyi bilir, 1-2 ay penisinin olduğunu unutur insan. Ama artık pekçok yerde kullanılmıyor.

0|0
    0|0
  • lavman bağırsakları boşaltır ve temizleme yapar. anal ilişki öncesi hijyen için gereklidir.

kondom kullanılmalıdır çünkü lavman uygulanmış olsa bile tam bir hijyen sağlanamaz erkeğin penisinin mikrop kapmasını veya mikropları vajinaya taşımasını önler.

şap bir çeşit tuzdur. eskiden cinsel isteği azalttığı düşünülürmüş ancak bu yönde bir etkisi olmadığı anlaşılmıştır yapılan araştırmalarda. eskiden askerlerin yemeklerine koyarlarmışmış.

mesir macunuda etkilidir heralde diye düşünüyorum.

0|0
    0|1
  • mesir macunu gerçekten çok etkilidir :D Ama hayat felsefesi olarak düzenli bir şekilde her gün en az 1 tatlı kaşığı yemen gerekir.

Lavman bir çeşit sıvıdır. Kabızlıkta kullanılır. Aşırı kabızlık çeken kişiye birebirdir. biberon gibi birşeydir. Popona sokup sıkarsın içerdekileri yumuşatır. Böylece ihtiyacını giderir ve rahatlarsın.

Sap çok genel bir soru olmuş. buna ne cevap versem bilemedim. Yalnız erkeğe sap denir :D

0|0
    0|0
  • bağırsakları temizler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• lavman bağarsak ları boşaltmak için anal yoldan verilen sıvının yaptığı işleve denir

bağırsak problemi veya o bölgeyle alakalı film filan çektırmek durumlarında kullanılır

condom anal yoldaki kiri vajinaya taşımamak için condom değişimi yapılır

şap erkekliği yok eder (nasıl bilmiyorum)

mesir macunu da güç verir derler

0|1
    0|0
  • lavman bildiğim kadarıyla bağırsakları temizliyo anal ilişki sırasında büyük tuvalet sorunu olmasın diye ayrıca pis bi yer sonuçta orası ve condom kullanmak daha hijyenik olacaktır.

0|1
    0|0
Yükleniyor...