Geri çekilme yöntemi?

geri çekilme yöntemini çok sık kullanıyormusunuz. ben hep bunu istiyorum partnerimden.çünkü daha çok hissediyorum böyle. siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
5|26

En İyi Erkek Görüşü

• ASlında en güvensiz seks biçimi.. Çünkü erkek zevke geldiğinde prostat suyu penis yolunu kayganlaştırmak ve spermlerin sorunsuz çıkışını sağlamak adına salgıya başlar.. Erkek çok dolu olduğu takdirde o sıvıya kaçak spermler katılabilir.. Önleyice jel ve fitiller var onları kullanırsanız hem garantiye almış olursunuz hem erkeğin fışkırmasını içinde hissedersin..

0|0
    2|1

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Riskli bu yöntem.

0|0
    0|0
  • hemen hemen tüm partnerler bunu yapar faka geri cekme yönteminde hamile kalma riski vardır bilmelisiniz, öncelikle ilişki sırasında erkekten gelen sıvı boşalmadan önceki sıvı yani icinde azda olsa ihtimal olarak sperm kalmaktadır bu yüzden diikatli olmalısınız ayrıca daha ince kondomlar kullanabilirsiniz

0|0
    0|0
  • bizde R yok girdiysen gideceksin

0|0
    0|1
  • Geri çekilme yöntemi birincide degilde ikincide daha kolay oluyo ve daha fazla uzatabiliyorsun Birincide insan dayanamıyor

0|0
    0|0
  • Gebelik riski her zaman var... Sonucta senin hayatin. Oyle seviyorsan oyle yap.

2|0
    0|1
  • Cok zor oluyo bazen

1|0
    0|0
  • düzenli cinsel hayatın varsa doğum kontrol hapı kullan.

0|0
    0|0
  • en çok kullanılan çünkü dediğin gibi en çk haz veren seks ama en çok tehlikeli yöntem olduğu da gerçek...

0|0
    0|0
  • ben kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • Asla ve asla... En zevkli bölüm işte o an...

0|0
    0|0
  • Bu bir korunma yontemi degildir
    Sonra ahh vahh diyeceksiniz isi sansa birakmayin

0|0
    0|0
    • haklısın ama işte gel gör ki olmuyor

• hic guvenilir degil ve en guzel yerini mahfetmek istemem

0|0
    0|0
  • et ete değicek hacı :D

0|0
    0|0
  • çoğunlukla yaparım daha zevk ve heyecan verici oluyor çünkü :D

0|0
    0|0
  • Bu yöntem nasıl oluyor detaylı anlatırmısın

0|0
    0|0
  • Sık değil hep kullandığım yöntem başka türlü zevk alamıyorum

0|0
    0|0
  • Ben cok yalarm onu cnki benden cok onun zevk almasi onemli

0|0
    0|0
  • Genelde hep kullandığım yöntemdir

0|0
    0|0
  • Tam anlamadım demek istediğinizi

0|0
    0|0
  • biz 2 yıldır böyle korunuyoruz tatlım

0|0
    0|0
  • geri çekinme yöntemini uyguladığımda memelere hedef alırım :D partner der hatta ben çıktıgımda noldu der tabi o ırada ben cevap veremem direk o anda zımbalarım :D partnerde şaşırıyor ama sonra hoşuna gidiyor :D

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındasın

0|0
    0|0
  • Kısa zamanda içinde bir bebek hissedeceksin böyle giderse. Partner ne ola ki, her gün biriyle mi oluyon.

0|0
    0|0
  • Bizde geri yok gerekirse ilerden döneriz

0|0
    0|0
  • evlimisn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben diyaframı merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Bence de harika.

0|0
    0|0
  • Yaparım içimden çıkması hoş oluyor

0|1
    0|0
  • Partnerin seni gerçekten seviyorsa geri çekme yöntemini kullanır ama şunu da unutma bu yöntem onu çok yorar tam doruğa çıkacakken geri çekiyor
    Bu yöntemi kullanmazsa senin hormonal kontraseptik ilaçlara başvurman gerekecek ki bunun ucunda senin hormonların dengesizleşecek tehlikelidir yani
    Prezervatif kullanmak kestirme yolu

0|0
    0|0
    • öyle ama prezarvatifi sevmiyorum his almak zor oluyor

• ewet evlenmekte bağlanmak ne bileyim. iyi karar vermek lazım. evlilik sexe engel değil

• Kararı sen vereceksin :)

Yükleniyor...