Cinsellikten uzak olanların aseksüellik anıları nedir?

Aseksüeller yani cinsellikten uzak olanların psikoloji olarak bir sebebi olmaktadır. Sizin aseksüel olmanızda etken ne oldu?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Lisedeyken eski sevgilimle beni sohbet ederken goren sevgilim tenhaya cekip linc edercesine dovmustu. Dakikalarca cinsel organima tekmeler atti. Yerdeyken dahi tekmeledi. Oksure oksure yalvardim dur diye ama durmadi. Sonra ayaga kaldirip bu kez de eliyle sikmaya basladi ve ordan sonrasini hatirlamiyorum. Ayildigimda gitmisti, kendimi duvar kosesinde yatarken buldum. Sikarak bayiltmis ve beni o izbe yere atip gitmisti. O gunen beri yaklasik 8 senedir hicbir kizdan etkilenmiyorum. Adeta bir kiz ve cinsellik kelimesini yan yana kullaninca korkudan kalbim duracak gibi oluyor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aseksüel değilim esprisine öyle derim ama midem bulandı artık. İlk beraber olduğum kişi deli divane aşık olduğum erkekti ve beni bel altı istekleri yüzünden aldatıp terketti. Daha sonra onu unutmak için hayatıma giren insanlara da dürüst oldum, bakireyim diyerek kandırmadım ve hemen amaçları o yöne kaydı. Hepsinden tek tek ayrıldım bende. Bu sebepten artık tamamen soğudum, lanet olsun dedim. Memnunum da bu durumumdan

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Aseksüelliğin anısı mı olurmuş.. yapma lütfenn..

0|0
    1|0
  • cinsellikten uzak mı olmak bunu kim yaşamış :)

0|0
    1|0
  • Bu sitede aseksüel pek bulunmaz diye düşünüyorum :)

0|0
    1|0
  • dolaylı olarak etik kurallarımdan dolayı aseksüelim, cinselliği evlendiğim insanla yaşamak isterim

0|0
    0|0
  • ben aseksüel değilim ama sen öylesin sanırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aseksüeller cinsel ilgi duymazlar.

0|0
    0|0
  • aseksuelim neden dersen cinsel astaliklar çok yaygın ve biri ilişkiye mikrop kpmaktan korktuğum için yapmıyorum ikincixsebep ise çoğu erkeği itici bukuyorum ve din faktördür var bunlardan dolayi aseksuelim ve ihtiyaç hissetmoyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...