Sevgilisinden hamile kalan birisinin bebegini aldirmasi yasal mi?

Ben yasal degil diye biliyorum hatta imkansiz diye dusunuyorum , eger yasalsa, kac haftaya kadar suresi var ve sadece özel hastahanelerde mi aldirilabiliyor?

Güncellemeler:
Hamile degilmisim cok sukur, regl oldum

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• 10 haftaya kadar yasal evet.

Yasal olmadığını söyleyenler , seni bu fikirden caydırmak isteyenler..
    Sözlerine inanma..

Korunmayı öğren diyen kişiye cevabım ; tıpta %100 diye bir kavram yok ;)

Ayrıca evlenmek ya da doğurmak zorunda değilsin kardeş. Topluma bakma sen.

Ayrıca yaşaması için senin bedenine ihtiyaç duyan bir canlının yaşayıp yaşamasına ancak sen karar verebilirsin..

Devlet hastanesi de yapar bu işlemi.. Ama iyi sağlık hizmeti alamazsın.. Çünkü yobazcık dolu orası.. Okumuş ama beyni örümcekli..

Fazla ücret öde ama iyi sağlık hizmeti al.
    Anestezi de yapıyorlar.. Devlet de bu yok mesela.. Sana kötü muamele yapıyorlar.
    Zihniyetlerini fikirlerini meslek etiğini hiçe sayarak kullanıyorlar.. İnternette az araştırma yap anlarsın neyi kastettiğimi..

Ayrıca jinekolojik şiddet denen bişey varki o da tüyler ürpertici.

Tanıdık bildik doktor varsa , vakit kaybetmeden git..

Güncellemeye istinaden ; çok sevindim :))

Ama genede bir kan testi yaptır.. Garanti olsun.. Korkulu rüya görmektense uyanık yatmak evladır der bir atasözü

Sevgiyle kal.. Teşekkürler

0|0
    0|0
    • Cok tesekkur ederim , gec gordum cevaabini tabiki eger hamile olsaydim cocugumu aldirmak istemezdim ama mecbur olarak aldirmak zorunda kalacaktim... ki senin verdigin cevap aslinda senin ne kadar tarafsiz dusunebildiginin bir kanitidir. En azindan yargilamamissin sadece bilgi vermissin bu yuzden cok tesekkur ediyorum

• Rica ederim arkadaşım..

Eig içinde teşekkürler..

Olsun , görmüşsün ya okumuşsun yorumu.. Önemli olan görüşün yardımcı olabilecek nitelikte olması.. :)
      Faydalı olduysa ne mutlu

• Tesekkurler :)

Erkekler Ne Diyor 11

• 10 hafta yasal sınır.

0|0
    0|0
  • Yasal değil.. Kalmadan önce düşünseydin.

1|1
    1|0
  • Yasal 10 hafta süresi var. Ama günah boyutu adam öldürmeninkisi kadar aģır. Ayrıca, tekrar kürtaj muhakak anlaşılır aklı olan kürtaj yaptıran kızla evlenmez.

0|0
    0|0
    • Özelde aldırabilirsiniz zaten. Devlette bunu yapan çok az bulunur.

• Babasının rızasıda gerek.

• Anladim cok teskkler

• Yasal degill

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • 18 yaşından büyükse aldirabilir devlet hastanesinde

1|0
    0|0
  • beyinlerini aldırsalar daha iyi

0|2
    2|0
  • yasalar çocuğun canlanmasını ve sonrasını yasak kılar

0|0
    0|0
  • yasal değil

0|0
    1|0
  • Okuyorsunuz, zikismesini biliyorsunuz ama en azindan korunmasini bilmiyorsunuz... Türkiye kac bin tane bebek sizlerin namussuzlugu yüzünden canindan oluyor..

0|0
    2|0
  • başında böyle bir olay var galiba?

0|0
    1|0
    • Galiba hamileyim :(

• O bana hamile degilsin imkansiz diyor , evet cok ciddiyiz ama simdi o okuyiuz

• öyle birşey varsa aldırmak yerine evliliği düşünün ilk önce

Kızlar Ne Diyor 6

• çok korkunç ya bende şüphe duydum gecikince ya aldırmak istiyorsun ama sonra nasıl bir anne çocuğunu öldürür oluyorsun ama sırası değil ama böyle düşününce de hangi anne bu kadar bencil olur diyorsun geciktiğini ve hamile olduğunu sevgiline de söyleyemezsin çünkü evlenir ve sırası değil aldırmak zorundasın söyleyemezsin ama aldırınca yüzüne nasıl bakarsın bir daha bilmeye hakkı yok muydu korkunç ayy çok kötü gerçekten çok kötü iyi 2mizde kurtulduk :D''REGL''

2|0
    0|0
    • Aynrn bundan sonra dikkatli olalim ve evlenelim cocugumuzu helal olarak doguralim :)

• Aynen canim ama benim demek istedigim simdi hemen evlen degil , ben simdi iliski yasa da demiyorum ama zina olarak haram olan bir erkekle iliskiye girmek baska , hamile kalmak bambaska... o yuzden her zaman hamile kalma ihtimali vardir ve sonunda ailemize soyleyemeyiz bile. O yuzden en iyisi ya korunarak iliskiye girmek, ya evliligi beklemek.. ya da erken evlenmek :)

• hah ben zina ya da herneyse beklemeyenlerdenim :D zaten bir daha biriyle prezervatifsiz ilişkiye girmiycem tamamen risk hamilelik var hastalıklar var çekemem

• 10. Haftaya kadar aldırabiliyor diye biliyorum ben

1|0
    0|0
  • Allah belanizi versin

0|0
    0|0
  • regl oldun demek hamile değilsin dmek değildri o şekilde de hamile kalan çok
    tabiki burayı oku http://goo.gl/H444Bh senın gibi çok var

0|0
    0|0
  • kürtaj yasak ya yapmayın ya da yaptığınızın bedeline sahip çıkın. Ohh yapın yapın sonrada aldırın

0|0
    0|0
    • Sana ne? Babasi sen misin

• Ne diyorsun se ya :D
      hamile degilim bu bir
      ikincisi olsam bile sana ne
      ben sadece bir soru sordum
      Sende yapamadiginin acisini cikartiyorsun heralde
      :D

• ben akıllı olanlardanım yapamadığım birşey yok şükür :D

• Yasal evet

1|0