Ya ilk defa bu kdr ozelimi acicam yardm?

Ya sevisirken ne kdr arzulasamda bir anda kuruma oluyo ve aci cekmeye basliyorum yara oluyo bir anda islanan ben 2. ye islanamiyorum ve partnerim bosalana kdr canim cikiyo kotu bir iliskiden doneminden cktm ondab olabilirmi yoksa benim hormonlardami sikinti var

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• hormonal bir şey olduğunu sanmıyorum psikolojik oluyor genelde sen yine bir kadın doğuma git muayene ol

0|0
    0|0
    • Eski sevgilimle hic bole olmuyodu ama oda bana zevk vermek icin ugrasirdi o aklima gelio belkide bilmiorm

• senin yaşadığın erkeklerde de olur mesela bir an motora bağlar o sırada aklına iş, sınav falan gelir bir anda söner

En İyi Kız Görüşü

• Nesil ne kadar iğrenç ya bütün sevgilileriyle birlikte oluyorlar😯

0|0
    0|0
    • Heralde cok sevgilin var birtek insanla yasiorum bunu

• bırak ya her türlü iğrençsiniz. Ne yaşarsanız yaşayın bizene ama ötede yaşayın

• Sadece bir saglik problemini sordum gormezden gelirsin olur biter keske sende yapabilsende bu kdr laf etmesen yasamaya cesaretiniz olsun

Erkekler Ne Diyor 19

• Vajinal kuruluk için muayene olman gerekli.

0|0
    0|1
  • Hahahahaha :) ilk defa özelini gizliden sorarak action için başta sitenin sahibi sitenin değerli yöneticileri sonrada bu soruya cevap veren değerli abazan kardeşlerimiz adına teşekkürü bir borç biliriz :)

1|1
    0|0
  • iliski esnasinda kuruma oldugunu bazen ben de hissediyorum, o anda farkli birseyler yapinca sorun cozuluyor ;)

0|0
    0|0
  • Geçici bir dönem. partnerinden yardım iste. durumunu anlat. seni daha fazla hazırlasın.

0|0
    0|0
  • Panik yok.. Eczaneden kayganlaştırıcı alıp kutuya sür... hepsi bu...

0|0
    0|0
  • Bence sen çok mastürbasyon yapmış olabilirsin.

0|0
    0|0
  • aniden dikkatin mi dağılıyo yoksa o arada orgazm mı oluyosun

0|0
    0|0
  • partnerlerin. îşi bilmiyor

0|0
    0|0
  • hoemansall

0|0
    0|0
  • kuruma varsa krem war jel war alın kullanın niye işkence çekiyosunuz

0|0
    0|0
  • Hiç karsilasmadim ama biraz oyuna dinusturun

0|0
    0|0
  • Seni kıvama getiremiyorlar Fıstık

0|0
    0|0
  • Bir kız arkadaşımda da vardı sorunu çözemedik doktora gitmelisin

0|0
    0|0
  • Her ikiside olabilir. Acı çektiğin an bırak. Sevdiğin kişide anlayış göstermeli

0|0
    0|0
    • Ben bisi demiorm cabucak bosalsin bitsin die ugrasiorm hani o an o isten tiksiniorm

• Sureden bahsediosan sevgili olarak o sure ondan oncesi tanisma falan mayistan beri

• HAyır süre değildi

• Olabilir çok doğal 2. de kadınlarda sık görülen bir durum, partnerinin bu konuda yardımcı olması lazım kayganlaştırıcı herhangi bişey ya da tükürükle olayı dengelemeli ama eleman biraz acemi sanırım

0|0
    0|0
  • Sende benkasarzikisipgezerim hormanlari düzgün calismiyor, iyilesme sansin yok, bur hormon rahatsizligi gider gelir, nüksettikce yenizikici, pardon, sevgili bulman gerek..

0|0
    0|0
  • İstek azalmasından oluyor
    Yani zevk almıyorsun. Sorun psikolojik
    Bunu mast la orgazm olarak yani kendi vucudunu tanıyarak ve vucudundan zevk almasını öğrenerek olur. Yani orgazm olarak
    Olabiliyor muusn

0|0
    0|0
    • Kendi kendime yaparken sorun yok on sevismede islanmada tamam sevgilim biraz gec bosaliyor bende o surede zevk gidiyor

• Sevgilinin altındayken kendini rahatlatIP anın keyfini yaşaman lazım. Buda kısa sürede orgazm olma alışkanlığını kazanmak ile olur. O sürede 2 veya 3 kez boşalman lazım

• Mast ile orgazm alışkanlığı kazanman lazım

• gelp yardımmı edelim

0|0
    0|0
  • İlk baslaslarda bizimde aynısı oluyordu. Zamanla düzene girdi, artık çok rahat islaniyor

0|0
    0|0
    • Ya ne biliim ilk islanmada bisi yok iliski esnasinda kuruma basliyo canim yaniyo yara oluyo hemen

• Bir süre krem kullanın, zamanla kreme gerek kalmıyor, fazlasıyla islaniyor, bir kaç kere tahriş oldu sonra krem ise yaradı, sizde öyle yapın

Kızlar Ne Diyor 3

• Dikkatin dağılıyordur canım

0|0
    0|0
  • ön sevişmeyi uzatın ve kendini o ana odakla

0|0
    0|0
  • bu bir vajınal rahatsızlık. kurumayı biliyorum. tedavisi cok basit. bir uzmana görün canım

0|0
    1|0
    • Nasi bir tedavi oluyo peki korkuyorum gitmeye

• bir krem ve hapı var. ama nedenini anlamak için dr un görmesi gerekir. ezbere yanlış olabilir. herkesin bünyesi farklı

Yükleniyor...