Bakirelere doktorlar bakabiliyor mu?

Doktora gideceğim yanma var vajinamda.. fakat utanıyorum bakireyim doktorlar bakamaz diyorlar bakirelere öyle mi gerçekten?

0|0
4|28

En İyi Kız Görüşü

• Doktor medeni durumuna göre hareket eder.
    Bu şikayetlerinden dolayı gideceksen senden idrar ve kan tahlili isteyebilir özel hastanelerde tanı ve teşhis yöntemleri değişir.
    Geçmiş olsun çekinmeni gerektirecek bir durum ortada yok. :)

0|0
    0|0
    • Evet canım önceden kan ve idrar tahlili yaPildi aslında 😊 büyük ihtimal yine öyle olur teşekkürler 😊

• Yine aynı yöntem uygulanır :) Bu konuda tereddüt etme rica ederim :)
      Teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 28

• hipokrat yemininde bakire kızın orasına bakanın evlerine ateşler salsınlar diye bir madde mi var acaba.

0|0
    0|0
    • Ya anlamıyor musun utanıyorum ve bakilmadan sikayetlerimi soylesem de yeterli olur mu diye düşündüm biz de biliyoruz öyle bir madde olmayacağını insan utanıyor sadece.

• kadın doktordan damı utanıyorsun.

• Yanmalara itfaiye bakıyor janım 😜

0|0
    1|0
    • Yanmanin ne olduğunu biliyor musun? İdrar yolumda iltihap var ve bu da bir hastalık dalga geçilecek bir şey değil her şeye yapmayın su saçma yorumlarinizi su an nasıl ağrı cektigimi bilmeden !

• Tesekkur ederim laf ederken bundan sonra dikkatli yaz o zaman

• Bak aslında laf sokarken aynı zamanda tavsiyede de bulundum sana, bir leğene buzlu su koyup içine otur ağrısı diner.

• Yahu zaten doktora gidip bakire olduğunu söylediğinde ona göre bir tetkik uygularlar. Hurra diye içerde bir şey aramazlar.

0|0
    0|0
  • Bakar bakar

0|0
    0|0
  • nesine bakamıyorlarmıs

0|0
    0|0
  • Yok belediyede baktırıyorlar...

0|0
    0|0
  • dahiliyeye git kan idrar tahlili isteceklr
    büyük ihtimal enfeksiyondur zaten
    kadın doğuma gidersen durumuunu belirt alttan muayene yaparlar yoksa

0|0
    0|0
  • rahatsızlığın ne

0|0
    0|0
  • umarım trolsündür başka türlü bu soru sorulamaz

0|0
    0|0
  • Bakarlar sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Bakmak isteyen bakar öyle birşey yok.

0|0
    0|0
    • Bakire kızlara bakılmaz diyorlar sizde rkeksiniz ama her şeyi tam bilmeden yorum yapıyorsunuz duydun mu baktıklarını bir kişiden kardeşim? Gerçekten bilen yorum yapsın dedim !

• Ben senin dediğini tam anlamamışım. Utanıyorsan en azından bir bayan doktora git.

• Öyle yapacağım tesekkurler

• niye bakamıyolarmış ne yani sendeki dam değil mi?

0|0
    0|0
  • Takma o laflara sağlık önemli. Ancak bakire olduğunu belirtki bozacak bir şey yapmasınlar.

0|0
    0|0
  • kadın doktora git

0|0
    0|0
    • Öyle yapacağım...

• isabetli olur hemm edeben hemde nezaketen aynı lisandasınız ben şahsen bayan üroloji doktorunu tercih etmem aa hep bayansa tercih hakkında kalmıyorsa bu sefer yaşça olgun olanını tercih ederim sadece

• bakar

0|0
    0|0
  • yoo bakar

0|0
    0|0
  • bir bak bakam kurcalatma ama bayana git bide

0|0
    1|0
    • Bayana Gitsem de bakamiyorlar dediler bilmiyorum

• Sen sor bişi kaybetmezsin de yanmanın sebebi ne ki

• evet baytarlar bakıyor:)))))

0|0
    0|0
  • bakıyor doktor tabiki

0|0
    0|0
  • bakarlar

0|0
    0|0
    • Peki tesekkurler

• Ne biliyim utanıyor insan boyle şeylerde 😀 teşekkürler 😊

• hahahah çok normal birşey bu hastalık ani :) bendede buna benzer bişey oldu korkma o yüzden rahatım :)

• ne alaka ya sağlık bu

0|0
    0|0
  • Yanma varsa idrar yolu enfeksiyyonu vvardır buyuk ihtimal bakmaz

0|0
    1|0
    • Aynen önceden de idrar testi yapılmıştı zaten yine öyle olur sanırım tesekkurler

• bakar

0|0
    0|0
  • ultrasonla bakar

1|0
    0|0
  • İyi o zaman hiçbir bakire doktora gitmesin. O nası mantık yaa kim diyo onu mahallendeki dedikoducu Ayşe teyze mi diyo :D

0|0
    1|0
  • doktor bakmazsa ben bakarim ;)) kim bakaca sende safmisin nesin utanman normal bayan doktora gidersen senin icin daha kolay olabilir

0|0
    1|0
  • bakire oldugunu söyle

0|0
    0|0
    • bakar içine birşey sokmaz sadece rahatsızlıgın ne

• aşagıda birisi cewaplamış zaten bir kaç ilaç yazar birşeyin kalmaz utanıyorsan bayan doktora git

• Öyle yapacağım teşekkürler..

• Evet bakmaz
    Soktora gitmeden önce zarını yırt

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Doktor zaten sana evli misin, bekar misin diye soruyor. Bekarım deyince alttan muayene etmiyor. ultrasondan bakiyor. utanılacak bisey yok canım . sağliğin söz konusu, annenle ya da bir büyük ablanla git

1|0
    0|0
    • Ultrasondan mi bakıyor.. bilmiyordum tesekkur ederim canim zaten annemle gideceğim..

• Rica ederim. geçmiş olsun 😊

• Evet evli olmayana bakamaz alttan muayne olmaz

1|0
    0|0
    • Ultrasyonla bakaiyorlarmis sanırım canım..

• Evet iste alttan muayne olmaz dedigime gore ultrasonla yaparlar ya da test tahlil felan o yöntemlerle tani koyarlar

• Teşekkürler canim 😊 inşallah test olur

• Bakire kadınlara vajinal ultrason yapılmaz. Dış bölgeyi gözlemleyebilir ama.

0|0
    0|0
Yükleniyor...