Erkekler evlenince bakire bir kiz mı ister?

- Evet mi hayir mi

- Evet se.. neden arkadaslar?

Erkekler evlenince bakire bir kiz mı ister?

0|0
6|34

En İyi Erkek Görüşü

• farketmez benim için. ben onu sevmişsem onun geçmişi için değil geleceğimiz için alırım.

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 33

• Çok gereksiz, saçma sapan bir istek, ne yani kız ömrü boyunca beni beklemek için bütün zevklerden mahrum mu kalacak? yaşayacak tabi gençliğini, ne isterse doya doya yapacak, asla bakire kız istemem, zaten kafa yapısı bana uymaz!

Bakire kız isteyen erkekler dikkatli okuyun bunu, bir gün bakire bir kızla konuştuğum dialog

KIZ : evlendikten sonra kocamı aldatıcam, istediğim erkeğin tadına bakıcam

BEN: neden evlendikten sonra ? şimdi yap ?

KIZ : Şimdi yapamıyorum, evlenene kadar bakire kalmalıyım, ama evlenince o sorun ortadan kalkacak ve rahat rahat yaşayacağım

BEN : E kocan ne olacak, aldatmak olmuyor mu?

KIZ : Beni buna erkekler zorluyor zaten...

Evet bakirelik düşkünü erkekler, AÇACAK OLARAK KULLANILIYORSUNUZ haberiniz olsun...

12|3
    7|10
    • eksileyen şakirtler. acı gerçekler

• Sen eski bir kız arkadaşınla denk gelirsen, aldatır mısın? aldatmak zorunda mısın ?

• ben eskı sevgılılerımle yatmadım o yuzden aldatmam.ama anlatmak ıstedıgım o degıldı.senın yazdıgın dıyaloglarında dogruluk payı yuksek benım anlattıgım hıkayenınde.onemlı olan ruhda bekarettır bunda hem fıkırız ama bedenı bakıre olmayn bır kızın ruhunun bakıre olacagına nedense ınanamıyorum.hele kı 4-5 erkekle yatıp sonra esıne sadık olabılecegını hıc dusunmuyorum.bu benım dusuncem senın dusuncene de saygı duyarım

• Tabiki evet . Bakire olmassa gider evine gerisin geri bırakırım zaten .

5|8
    3|0
    • evlendiğimde eşim bakir çıkmazsa gider ailesine teslim ederim ahhahahahahaha :D

• tabikide ewet ewlenindktn sonra yarın biri gelip ortak napıyon dese ne bok yicem katil olurum yani :D

7|5
    2|0
  • Ben bakir isem karşımdaki kişiden bu saygıyı beklerim

4|7
    0|0
  • Evleneceğim kızın bakire olması benim için önemli tabiki

biz geniş mideli marjinal ailelerden değiliz.

5|5
    2|0
  • evet isterim çünkü ben bakirim bana ilk olana bende ilkim

5|4
    0|0
  • Büyük konuşmayım. Ama benim eşim bakire olacaktır. Bunun nedeni, kendime özel hissetmem. ( Şimdi bakire olmayan bir kız arkadaş çıkar der ki hem yatmak isteyin hem bakire kız isteyin. Olmadı bakire kızlara laf atarlar. Bu şekilde gocunan arkadaş olursa, fena bozarım. Bu benim tercihim.)

2|1
    0|1
    • Peki neden bazi kizlarla yatiyorsun? Onlarla ciddi değilsin diye mi yoksa? Sadece merak tan sordum :).

• Peki, tesekkurler:).

• Yardımcı olduysam ne mutlu bana.

• Evet bakire olmasını isterim, ancak sevdiğim kız'da bakire değilse yapacak başka birşey yok.

Sebebine gelirsek benim eşim olacak kızın ilki ve sonu olmak isterim bu kadar açık.

2|2
    0|0
  • sana gelen hediyeyi başkasının açtığı oldu mu hiç...

2|1
    0|0
  • bu soruyu sormanın bir esprisi yok biliyorsun dimi...skip skip sonrada bakire olmayan kızla evlenmeyiz dieyeceklerdir bunu sende biliyorsun dimi...o yüzden daha mantıklı soru sor ..ha şahsen ben kesin bir şey diyemem bakire olmayanda olabilir bunda sakınca yok...

1|1
    2|3
  • Mümkünse namuslu ve bakire olsun.

1|2
    0|0
  • Bakire olmayan kıza selam bile vermem!1!1!

1|3
    1|1
  • isterim tabiki müslümanız yani bi örf adet namus denen bişey var bu kulturle yetıskık motorla evlenmıyoruz ben nasıl temızssem karsımdakı kızında temız olmasını onun herseyı bende benımde onda yasamak ısterım

3|2
    0|0
  • evet. bakir olduğum için dul tercih etmem. nikahsız ilişki yaşayanı hiç tercih etmem. yalanı seven biriyse de zaten mide bulandırır..

1|1
    0|0
  • ben bakire olsaydım bakire isterdim

3|3
    0|1
    • aslında yine isteyebilirsin. kendini tanıtırken dürüst olmak önemli

• ya isterim istemesinede bencillik etmeye hakkım yok dürüstüm çok şükür bu konulkardada

• baskasının tukurugunu asla yalamam. herseyıyle benım olmalı cocugum oldugunda onu utanmadan seveyım. zaten elden cıkma bır kadınla yapılan evlılıler uzun surmez merak etme

2|1
    0|1
  • Benim ruhum fahişe olmuşken bedeni bakire isteme hakkım yok.

Gerçi ruhu da bakire olmayabilir.

0|0
    0|1
  • elime kadın eli bile değmemişken, bekaret kemerinin anahtarını bana altın tepside sunmalı <3

2|1
    0|0
  • işe eleman almıoz tecrübe isteyek bakire candır diğeri pis kaka :P şaka bi yana gelip bana derse bırakırım sanırım

1|2
    2|0
  • soruya -5 verme gibi bi ihtima var mı? kaç yaşında bi kullanıcı soruyo bunu?

0|0
    3|0
  • olsada olur olmasada olur ben evleneceğim kişinin aşk hayatına bakarım cinsel hayatına değil

1|0
    2|5
  • bekaret zarda degildir

0|2
    1|1
  • ben bakirim bakire eş isterim eğer bakire değilse ve seviyorsam sorun etmem

0|1
    0|0
  • Tecrübeli iyidir

Ya vajinusmus çıkarsa ?

0|0
    0|0
  • Aşkın gözü kördür derler ne olur belli olmaz ama bakır bakır ıster kım olsa :))

0|0
    0|0
  • kontağa ilk ben basmalıyım . 2. el araba nerde o km araba nerde dimi

1|1
    2|0
  • ben istemezdim. mümkünse benden önce yaşadığı ilişkiler olsun hayatında. tecrübesiz biriyle evlenmek istemem.

1|0
    2|3
  • onun bunun kullanıp domalttıgı kızla ne işim var

1|2
    1|0
  • saçmalığa bak tabiki evvet çünkü çocuklarımın anasının üstünden daha önce başkasının geçtini bilmek iğrenç bi duygu ben okadını asla sevemem ki

3|2
    0|0
  • Evet.. Artık Bekaretini Kaybetmiş kızlara güvenmiyorum. ayrıca midemde o kadar geniş değil.

2|2
    1|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 6

• Aslında sadece kadınlara bekaret olmamalı bu çok saçma ne yazık ki Türkiye böyle ama ben kimsenin zina işlememesinden yanayım.Çok büyük bir günah çünkü.

3|1
    0|0
  • Soruyu bakire erkek olarak alıyorum,normal olarak:D Sorun olmazdı bakir olmazsa.

1|0
    0|0
    • bakir olmasını istemeyenler de olabiliyor. bu konuda ne düşünüyosunuz. çevrenizde var mı tecrübeli olsun diyen?

• bizzat ben. Eğer bakire olsaydım ben de bakir isterdim ama bu durumda hakkım yok.

• bakireyim ben evleneceğim de yani olsa daha iyi olur ama olmasa da olur ıyy düşündükçe iğrenirim ben bakir olsun

0|0
    0|0
  • bakire istiyorsunuz dabir kız gördüğünüzde aklınız hemen sekse gidiyır yatma planı kuruyorsunuz e yatanlarda çok bakir olmayan bir erkeğin bence bakire kız istemeye hakkı yok

0|0
    0|0
  • bakir olmayan erkeklerin bakire kiz istemeye hakki yoktur kurani kerimde bile yaziyo

6|4
    0|2
    • kuran da bakir olmayan bir erkeğin bakire olan bir bayanla evlenemeyeceğine dair bir ayet yoktur

• bosanmis erkekten bahsetmiyorum evlenmeden once iliskiye giripte evlenirken bakire arayan erkekler var Nur Suresi 3. Ayet-i Kerime Tefsir (Fizilal'il Kur'an) Mumsema

Zina eden erkek, ancak zina eden ya da Allah'a ortak koşan bir kadınla evlenebilir. Zina eden kadınla da ancak zina eden ya da Allah'a ortak koşan bir erkek evlenebilir. Bu tür evlilikler mü'minlere yasaklanmıştır.

(Nur/3)

• bu ayeti kerime kimi alime göre nesh edilmiş kimi alime göre tahsis edilmiş ayeti kerimlerden dir. bu şekilde kıyılan nikah tasvib edilmemiş olsada geçerlidir. sizin söylediğiniz görüşte olanlar olsada bu çok istisna bir görüştür, genel kanaat nikahın geçerli olduğu yönündedir

• ben bakrieyim - bakir erkek isterim :)

5|8
    0|0
Yükleniyor...