Kızlar vajina mantarı olan var mi?

Bu bir iki aydır sürekli yanma ve kaşıntı oluyor vajinamda.. birkaç gündür de ağrı oluyor sürekli.. bundan iki yıl önce idrar yollarimda iltihaplanma vardı.. ilaç kullanmistim. ondan midir yoksa vajina mantarı falan mi olmusumdur? Bakireyim.. annem kızlarda mantar olmaz dedi.. lütfen ayni durumu yasayanlar yardımcı olun..

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Kızlarda olmaz diye bişey yok. İlle cinsel yolla bulasmaz. ıslak nemli kalmasından yanlış iç çamaşırından iyi temizlenemedigi gibi nedenlerden olabilir. 1-2ay ciddi bir süre çok rahatsız eder. Doktora gitmelisin. Jel antibiyotik gibi ilaçlar verir.

1|0
    0|0
    • Evet önceden de bir ara olup geçmişti canım.. ara ara kasiniyor bu bir iki aydır da iltihaptan olabilir diye düşündüm ama mantardan olabilir kesin doktora gideceğim..

Erkekler Ne Diyor 5

• Kaşıntı için pruzon krem kullan. iki güne bişeyin kalmaz

0|0
    0|0
  • ben oldum

0|0
    0|0
  • gyno lomex kullanacaksın

0|0
    0|0
  • aayğğğğğğğğğğğğğ bu kızlar çok mikrop taşıyorlar mış doğru mu ben evlenmicem sürtünerek ya da bölünerek çoğalmayı düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Çamaşır deterjanı veya yumuşatıcısı değiştirdi isen oda yapar. ya da giydigin iç çamaşırından kaynaklı olabilir. Pamuklu iç çamaşırları giy muhakak

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Annen saçmalamış bir şey bilmeden biliş bilmiş konuşmuş. Neden olmasın olabilir. Mantar sadece cinsel ilişkiyle bulaşan vir şey değil altını çok temiz ve kuru turmuyorsan olur. mantar her yaştan dişide olabilir çocukluğumdan beri kendimi bildim bileli var bende dra gittim geçmedi tekrar gidicem fakat mantarda beyaz pamukçuklar olur...

1|0
    0|0
    • Öyle pamukcuklar olmuyor canım bnde ara ara kaşıntı oluyor sadece.. birde mantar tehlikeli falan dediler iyice moralim bozuldu.. doktora gideceğim inşallah bir şey çıkmaz sürekli yanma oluyor iltihap vardı yıllarca ilaç kullandım bir ara ondan mi acaba yine bilmiyorum.. teşekkürler yorum icin

• Yazdıgım telden kaynaklanıyor yazım hatalaeı mazur göeün :D anlaiılmayacak fibi seğildir umarım

• Anladım canım 😀 bazi lari ilerde çocuk konusunda sorun çıkabiliyor yazmış sitelerde ondan şaşırdım bnde herkes bir şey yazmış bilmeden.. hemen geçiyorsa iyi o zaman canım hemen gitmem gerek idrar yolu testi yaparlar yine büyük ihtimal 😊

• Doktora git

0|0
    0|0
Yükleniyor...