Bir bayanda bekaret arayanlar

Bir bayanda bakirelik arayan tipler önüne gelen ile yatıp kalkıp erkek orspsu olduklarını bir kenara koyupta bir kızda bakirelik şartını nasıl kendilerinde arayabilme cürretini gösteriyorlar he şimdi diyeceklerki bu benim için deneyim o da bir deneyim onu belirtmek isterim eşitlik cart curt die felsefik muhabbetten dem vurmasını biliyorsanız bununda bilincinde olacaksınız uzun lafın kısası bir insandan birşey istemeden önce kendinize bakacaksınız sonrasında şartları belirlemye başlıyacaksınız varmı öyle 4 4 lüğüm ben hiç hatam yok kimse ile yatmadım diyecek bay arakdaşlar var ise buyursunlar mümkünse 25 yaş üstü cevap versin gizli falan çoluk çocukla uğraşamam şu saatten sonra buyrun söz sizde ? düşünceleriniz nelerdir...

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• sana sonuna kadar katılıyorum çok haklısın, bu tip kişiler insan olamaz zaten.açık açıkta söylüyorum 4.4 lük,müyümdür bunu bilemem, ben sana 4.4 lük bir insanım desem şimdi olmaz bunu etraftaki insanlar belirler ne tür bir insan olduğunu, ama gerçekten dürüst bir kişiliğim var ve hiç bir bayanlada yatmadım bu yaşıma kadar çünkü öyle bir niyetimde olmadı hiç,belki şimdi sorumu okuyupta yuh be bu yaşa kadar hiç cinsel deneyimin olmadımı diye çıkışanlar olabilir onlarada yorum yok sadece gülüyorum..

1|1
    0|0
    • seni açık yüreklilikle taktir etmek ile birlikte öyle bir tepki vereceklerini sanmıyorum sonuçta senin kendi hayatında koyduğun kriterlerin doğrutusunda haraket ediyorsun o sebep ile doğru fikrin ve cevabın için teşekkür ederim...

• benim görüşümde hak ediyor,ama soruya yaklaşan bile yok nedense çünkü yatmayan erkek kalmamaış gibi bişey :))

• :D aynen johny waynen

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Kadınların derdi senimi gerdi?

Bakir değilim ilk birlikte olduğum kızla evlenmeyi isterdim ama hanımefendi kendi istedi ayrılmayı.2 kere sevmediğim kızla birlikte oldum sevmediğim dediğim duygusal bir bağım yoktu yani aşk yoktu arada, niye birlikte oldum? Kız gayet güzeldi alımlıydı o aralar sevgilim yoktu sarhoştuk oldu bitti sonrakinde sarhoş değildik ama bir kere yapmıştık ikimizinde hoşuna gitmişti.Evleneceğim kız için ilk olmak isterim ancak bakire değilsede olan biten için hesap sormam geçmişi geçmişte kaldı seviyorsam önemi yoktur.Ama bakire olması tercihimdir.

0|0
    0|1
    • walla baktımki senin gibileri geriyor bende şukadarını söylim sana ozaman karşındaki insanda bakirelik falan arama gibi bir hakkın yok açık ve net bu ardındanda cevap vermiyeceğim kız seni terketmiş falan filan orası beni ilgilendirmez ben adam gibi soruyu sordum sen hanzo gibi cevap yazmışsın sen bu kafayla normal bir kadın bul bakiresi arkadan gelir zaten oldumu koçum...

• Gerçekten önemi yok olur öyle.Hadi gecen iyi olsun.

• teşekkürler seninde kardeşim...

• ben kimseyle ilişkiye girmediğim için kendim gibi birini istiyorum eşitlik demek budur dostum iki türlü eşitsizliğede karşıyım

0|1
    0|0
  • Neyin kafasini yaşiyorsun sen ? Git kerhaneden çikar evlen o zaman bu kadar düşünüyorsan

0|2
    0|1
    • Boşuna zarf atmışsın ben sana kaymam bu arada kerhane fikrini beğendim oradakiler senden daha kalitelidir doğru söylüyorsun sağol ;)

• illa seviyeni düşür ve bana cevap ver diye uğraşıyorsun, fakat boşa uğraşma :)

• senin seviyen verdiğin cevapta çoktan düşmüş bende ona istinaden cevapladım diğerlerine bakacak olursan adamına göre cevap verdiği göreceksin boşuna konuşuyorsun kapandı bu konu sen hala oradamısın ?

• Kadının geçmişine erkeğin geleceğine bakılır hacım. Ve erkekler yapıyor diye kadın ben de yaparım demesi tuhaf bir durum abest kaçıyor. İlerde evlenileceği zaman kadın duygusal bakar erkek fiziksel bakar. Kadın için pek önemli değildir erkeğin kendinden önce ilişkiye girmiş olması çünkü onun için duygu önemlidir ama erkek fiziksel yaklaştığı için geçmişine bakar. Kadın duygusu düşüncesi psikolojisi erkekle bir değilken nasıl aynı kılıfa sokabiliriz ki onları ? Farklı düşünce, psikoloji var ikisinde bu yüzden kadının geçmişine erkeğin geleceğine bakılır diyorum ben. Büyük konuşmayım başkasının yaptığı kızı da almam ben he sen temiz misin diyecekseniz evet sıfırım ama ilişkiye girmiş olsam bile başkasının dokunduğu kızı almam. Amaç et parçası zar değil ama dikkat sadece sevdiğim kıza başkasının dokunmuş olmasını kabullenemem paylaşamam.

0|1
    1|0
    • biraz paradox bi yaklaşım ama fikrini söylemişsin saygı ile bende saygı duyuyorum nitekim...

Yükleniyor...