Sevgilim ve ben.acil bakkın

Sevgilimle anal yoldan ilişkiye girdik.sonrasında 1damla pembemsi sıvı geldi.ilişkiden sonra özel bölgem de yanma meydana geldi ve bir kaç gündür var.Kızlık zarımın bozulmuş olma ihtimali var mı?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Becerikli adammış bir taşla iki kuş. :)

0|0
    0|0
  • ne fark edicekki ha 2cm aşağıya ha 2 cm yukarıya girmiş?

0|1
    0|0
  • maalesef bozulmuş olabilir...

0|1
    0|0
  • özel bölgene giren çıkan bişey olmadıkça, zarını düşeş sallayabilirisn <3

0|0
    0|0
  • kızlık gitmiş galiba

0|0
    0|0
  • yüzde elli bozulmuş canm

0|0
    0|0
  • evlilik öncesi onla bunla anal yaparsın ilerde evlendiğin kişi anal isteyince olmaz dersin dimi en gıcık olduğum şey bu yaaa!

0|1
    0|0
  • bence bozuldu ama zaten ben şunu anlamıyorum afedersiniz ama her şeyi yapıyorsunuz anal oral sürtmeydi vesaire bir zar yırtılmasın diye çırpınıyorsunuz yırtılsın bırak zaten herşeyi yapıyorsunuz.

1|1
    0|0
  • kesin kızlık zarı gitt.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• o bölgeden olmayınca kızmı oluyorsunuz? Buna şark kurnazlığı derler. Evlendiğinizde eşiniz olacak kişiyi aldatmak olmaz mı bu? İhanete şimdiden başlamışsınız, inkar etmek, yaşanmışlık yok diyebilmek için bunlar birer örtüleme şekli. Ama ilahi adalet bu kurnazlığı Allah öyle bir çarparki yüzünüze anlayamazsınız bile tokadın nerden geldiğine...

2|4
    2|0
    • helal sana kiz, boyle kizlar gorunce az cok umutlaniyorum, keske bunlari butun kizlarimiz gorse, ama ne yazik ki cogu gittmis, yine de kinamamak lyazim, o ilk gece var ya o zaman hersey ortaya cikiyor, ozaman hesabini bakalim nasil verecek

• demek ki düşüncelerinizi ulu orta paylaşmamanız gerekiyor. soruyla örtüşen genel bi yorum yapmışsınız. soru sahibinin veya herhangi anal seks yapan birisinin üzerine alması kadar da normal birşey yok. isteyen istediğini yapar, size mi düştü ceremesi yani?

• demek ki düşüncelerimi ulu orta yorum yapmam gerekiyor bence. Eğer rengimiz belli ise, bir konu hakkındaki fikirlerimiz nettir. Ben zaten olguyu eleştiriyorum, tabi rahatlıkla üzerlerine alınabilirler... Cereme değil bu, yorum yaparken izin alma gereği duymamk... Ödünç konuşmamak...

• kızlık zarı vajinanın 2-3cm içerisinde. bozulman için penisin vajinaya girmesi gerekir. %95 ihtimalle sağlamsındır. ayrıca ilk anal seksinse eğer ve yeterince kayganlaştırıcı kullanmadıysanız az miktarda kanama görülmesi normaldir. seninki de epey az olduğundan pembe gelmiştir. yanmanın sebebi de ilişkiden sonra penisi temizlemeden sürtünme falan yaptıysanız onun etkisi olabilir. duşta güzelce yıkayıp bepanthen sürmeni öneririm

0|0
    0|0
    • Sürtünme ayrıyetten yapmadık.fakat ilişki sırasında sürtünme olmuş olabilir mi?yanma o yüzden olabilir mi?ve doktora gitmesem yanma için sorun olur mu?

• rica ederim, ne demek:)

• :)

• daha önce başkasıyla ilişki yaşamadım ama şimdiki sevgilimle ciddiyiz yani Allah nasip ederse evliliği düşünüyoruz onlada bişi yaşamadık ama ben daha öncekilerede seni seviyorum dediğim için kendimi kötü hissediyorum Allah bizleri kötü yola düşürmesin iyiki böyle bir pişmanlık yaşamıyorum

0|1
    0|0
  • ee zar yerinde ama kız değilsin bu da ayrı bi konu kızlık gitsede sorun yok ruhun bakire değil yiceğini yemişin zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...