Regl ağrısı icin majezık?

Cooook feci Karnım ağrıyor yani oyle boyle degil okula falan gidemiyorum disari cıkamıyorun asla ilac ıcmek istemem ama mecburum sizce iyimi bu ilac yenı basladim ıcmeye arastırdımda biraz ama yınede sorayım dedim bilen varsa. ya da başka onerdıgınız varsa yaza bilir sini z bu ilac cok guclu die aldım.

Güncellemeler:
Ilac kullanıyorum die ilerde bir sorun olurmu acaba. Ama mecburum icmeye yoksa bende istemem içmek.

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• o ağrıyı hiç bişey kesmes geçmiş olsun

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Majezık çok kuvvetlı bır ılaç şıddetlı ağrılar ıçın kullanılır ve ıçersen ağrınla beraber reglınıde keser
    Regl ağrısı aslında kas ağrısıdır, doktora görünmelısın ama utanıyorsan vs Buscopan ıç regl ağrısı ıçın
    Buscopan kas kavşetıcı bır ılaçtır ve ağrını keser reglın devam eder

2|1
    0|0
    • Peki tesekkurler ama kesmedi hic regl i :/ ama dediginiz bakacam

• Herkeste farklı etkı yapabılır tanıdığım bır çok ınsanda kesıyor, ve regl ıçın olmayan ılaçlar gelecek ayın adetını de etkıler aklınızda bulunsun gelecek ay daha şıddetlı ağrınız olabılır çünkü mejazık genelde mıgren tedavısınde kullanılan bır ılaçtır, bence bır daha regl ıçın kullanmayın derım, geçmış olsun =)

• Tesekkurler :) doktor ada gideyim bakalim :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Majezik çok kuvvetlidir. Kısa zamanda her türlü ağrıyı keser.

Siz yinede bir doktora danışın.

1|0
    0|0
  • serum taktır acilde

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben de çok kötü oluyorum 1 senedir, öncesinde ağrı nedir bilmezdim, kesin nazar değdi. Her neyse tatlım Majezik regl ağrısı için çok kuvvetli bir ağrı kesici. O günlük ağrını keser ama kanını da keser. Bir sonraki regl gününde de, daha öncesinde ilaçla düzenini bozduğun için daha çok ağrır. Tavsiye etmiyorum, en azından Majezik'i.

1|0
    0|0
  • Iyi gelir arkadaslar kullaniyordu

1|0
    0|0
  • İlaç içersen kısırlığa kadar yolu var dayanmaya çalış

1|0
    0|0
    • Cok ama ya gercekten yoksa bende istemem. Biyerde araştırırken yine boyle yazmışlar kadın arkadaslar imhhepsi ıcıyord u simdi cocuklari var die :/

• Ne alakası var anlamadım? Biraz daha açar mısın?

• Ne yapalım artık basa geleni cekerım artık ilerde Allah korusun. bir doktora da gi dicem

• iyi ben onu kullanıyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...