Cinsel gücüm çok fazla bunu nasıl azaltabilirim? Beni sapıklığa sürüklüyor?

Öncelikle iradesi güçlü, kızlara mesaj atmayan ve bakmayan biriyim. Zaten bundan yanayım. Lakin hormonlar gereği zor durumda kalıyorum. Olur olmadık yerde ereksiyon oluyor ve toplum içerisinde çok zor durumda kalıyorum. Anlayacağınız üzere zor durumda kalıyorum. Her sabah Anzer balı yerdim, bunun özellikleri araısnda cinsel gücü arttırır yazıyordu acaba ondan mı? Pantolon bile giyemiyorum bunu nasıl azaltabilirim. Ciddi cevap lütfen.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• oruç tut

1|1
    0|0
    • Tavsiye için teşekkürler. Düşünüyorum ve abdestli gezeceğim sürekli.

En İyi Erkek Görüşü

• Merak etme evleninceye kadar, sürekli cinsel iliski yasayacagin birisi oluncaya kadar bu böyle devam eder, oluncada zamanla, ilerde bu günlerini ararsin..
    Seni cok rahatsiz ediyorsa, mesela bu sitenin cinsel konulari oldugu bölüme ugramayacaksin, günlük hayatinda cinsel fantazilerini gelistirecek, uyaracak her türlü seylerden uzak duracaksin, kendine cok mesgul olacagin hobi bulacaksin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 😆😆balı bırak

0|1
    0|0
  • ay çok seksi bana mesaj atsana :D

0|1
    0|0
    • sapık şey..

• zaten ben kesecektim sözümde durmayacaktım ama ben kendimi biliyorum Allahta biliyor başkaları bilmese de olur. :D

• Tamam tamm dediğin gibi olsun :D

• Heyy maşallah

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bende oyleyim dostum bide iri belli olucak diye bir yukari bir yana duzeltmek zorunda kaliyorum cozumunu bulursan banada soyle

0|0
    0|0
  • Usta 1kilo sap isini halleder

0|0
    0|1
  • Aynı durum bende de var, malesef çözüm yok... Balı bırak ve kalorilil yeme kardeşim, baya etkisi var ama yapın böyleyse tabiki çok büyük ket vurulamaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...