Bir erkeğe sorulması gereken en son soru sünnet olmak ne demek biliyor musun olmalı?

Bi erkeğe sorulması gereken en son soru sünnet olmak ne demek biliyor musun olmalı?
Konu nereye geldi niye sorduğumu da bilmiyorum. Anlamını bilmiyordur diye düşünüyordum. Yazım hatalarını umursamayın ingiliççemin iyi olmadığını biliyorum

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• diyalogda sorunsuz olarak görüyor kız ama cinsellikte önemlidir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yabanci biriyle konuşurken random gülüş atmak..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Erkeklerle ne konusursan konus erkek konuyu oraya getirir

- Biliyor musun disi Aslanlar avlanirmis sadece erkek Aslanlar yermis
    - herhalde kizim erkek aslan gunde 50 kere seks yapiyor enerjisi kalmiyor seks demisken...

1|0
    0|0
  • Bu muhabbeti Türk erkeği yapsa abazan olur :) işinize geldiği gibi yorumlayın...

1|0
    0|0
    • Ben de onun yavsak olduğunu düşünüyorum zaten. Ama bir kız konuyu burdan açtıysa konuyu buraya getirmesi çok da zor değil gibi. Anlamını bilmiyordur diye tahmin etmiştim ve sorunca anlamını söyleyemezdim de. Çok saçmalamışım ya:/

• evet bence de senin açman daha ilginç...

• Pff yabancılar az değil. Benle çakışırsan seversin demiş baksana

0|1
    0|0
  • Cocuk istiyo vercen mı

0|1
    0|0
  • Kız Bana sordu sünnetsiz misin sünnetli misin dedi. sünnetsizim dedi o da güldü.

0|0
    0|0
    • Ben gülemedim kıpkırmızı oldum ve 1 saat cevap yazamadim

• Niye ki 😊

• Sünnet iğdiş etmek demektir vahsettir bir erkeğin cinsel hayatını bitirmek demektir.

0|0
    0|0
    • Aslında araştırdım ve sağlık açısından çok iyi görünüyor

• Sagligin eğer gerici dinci açisindan baktiysan cok faydalı. Yok eğer insan sagligi erkek sagligi açisindan baktiysan tamamen ilkel, vahşi bir kültürün kalintisi.

Kızlar Ne Diyor 1

• Tamamen normal bir konusma onun icin rahat ol problem etme

0|0
    0|0
Yükleniyor...