Gogus olcum 85 c ama ben onceki 80 beden sutyenlerimi de takiyorum sorun olur mu?

bir kismi disarda kalyo biraz kucuk kalyo ama kullanmam saglik acisindan sakincali mi?

0|0
317

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki canım kullandıgın ic giyime dikkat etmen gerek helw sizin gibi genc kızlarız bu hatayı cok yapıyor mümkün oldugunca destekli sütyenlerdwn uzak durun penye olanını tercih edin...
    Meme saglıgı icin...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• sorun olurmu sorusunu kendine sor. rahatlık durumunu sen biliyorsun yaşayan sensin. fiziksel olarak bir zararı yok. sadece senin rahatlığınla lakalı sorun olabilir. o da sende

0|0
    0|0
  • Göğüslerin sıkıntıdan patlayabilir..

Göğüs sarkmasının en büyük sebebi yanlış sütyen kullanımıdır yani sorun olabilir.

0|0
    0|1
  • http://z0r.de/1840

al bakalım

0|0
    0|0
  • olmaz bence

0|0
    0|0
  • Cok * takmamak kaydiyla fazla sikinti olmaz aksi halde golmuster ismi verilen rahatsizlik gorunebilir

0|0
    0|1
  • Dik sıkı olurlar

0|0
    0|0
  • sorun olmazz

0|0
    0|0
  • Sağlık sıkıntısı olarak sana rahatsızlık verebilir bence bu. :D

0|0
    0|0
  • zorlama rahat bırak uçları ağrır zamanla

0|0
    0|0
  • Bişey olacağını sanmam.

0|0
    0|1
  • Cool

0|0
    0|0
  • Yok ben o islerde calisiom 85 e 80 tam oturur zaten

0|0
    0|0
  • Kullanma bence

0|0
    0|0
  • Sakincali

0|0
    0|0
  • Canim ben 80ken nasil 85c oldu bunun sirrini eminim ksdeki butun kizlar merak ediyordur 🙈🙈🙈

0|0
    0|0
    • benim gogusler fzige gore dolgun baya asck kilo alnca buyudu yani ne yesem oraya gdiyo ama su an asiriya kacmafi ben memnunum ırsi herhalde

• Mumkundur ama caiz midir bakmak lazim

• Tanimanin tanismanin gunah olacak ne tarafi olabilirkii 🤔🤔

• nekadarı dışarda kalıyı yandan mı üstten mi

0|0
    0|0
  • görmek lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sıkarr

0|0
    0|0
  • Bnde bir ara oyle yapıyodum 95 C iken 90b giyiniyordum gögüs ucumun o çevresi büyük ve o kısım felan dısarıda kalıyodu üstten gögüslerim fıskırıyodu bir süre sonra gögüslerim agrmaya basladı kullanma

0|0
    0|0
Yükleniyor...