Sevgilinize özel eşyalar alırken utanır mısınız ?

Hiç almak zorunda kaldığınız zamanlar oldumu ve alırken utandınızmı neler hissettiniz ? Erkekler için ped alma , prezervatif alma ve bayan iç çamaşırı almak gibi , bayanlar içinse erkek boxer'ı alma , prezervatif alma ve diğer özel eşyalar ?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• yok olmaz olamaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Çalıştığım yerde erkekler zevkine göre kadın çamaşırı almaktan hiç çekinmiyor kız arkadaşıyla.

0|0
    0|0
  • alırım neden utanayım

0|1
    0|0
  • erkekler utanmıyor ama ben almam

0|0
    0|0
  • aksine erkek arkadaşım utanıyor. ben marketten prezervatif almıştım. biraz kalabalıktı bide. arkamda 2 tane yaşlı teyze vardı 'aaa nereye gidiyo bu gençlik kimbilir cık cık cık cık' demişlerdi :DD onun harici boxer falan alırken utanmam gayet rahatım :) eşcinsel bi arkadaşımla da erotik shoptan vibratör bakmıştık geçen sene ahaha :D

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• En fantazi çamaşırı bile alabiliyorum.

1|1
    0|0
  • Ben utanmam da stant görevlisi utanabiliyor. Geçen gün bir marketteyim, ısmarlanan medi arıyorum. görevli kızda düşmüş peşime ben yardımcı olayım diye. Hey allahım :) Sonunda buldum, uzandım almaya, baktım kız utancından nasıl kaçıyor :D

0|0
    0|0
  • niye utanayımki anzan cinselikle ilgili şeylerde utanırım

0|0
    0|0
  • Almaya neden utanayım ki? Bunlar ayıp şeylermi? Ayıp olarak nitelendirilen şeyleride almaktan utanmam. Ayıpsa utanmam gerekiyorsa satılmasın...

0|0
    0|0
    • Ne bileyim marketlerden falan prezervatif almak özellikle bayan kasiyer varsa işkencedir çoğu erkek için

• Eczaneden alırdım. Eczanede de bayanlar olurdu. Özellikle ismi ile söyleyip hangisinden istiyorsam belirtirdim.

• bugüne kadar hiç almadım ama alırsam da utanmam.

0|0
    0|0
  • Prezervatif almıyorum prensip gereği.

Hiç bi' bayana da tanga, sütyen almadım. Ben beğendim o aldı.

Ped falan alınır dert değil o.

1|0
    0|0
Yükleniyor...