Kararsız kaldım ne yapayım yani?

Şimdi öncelikle öyle sevgi veya aşk düşkünü bir adam değilim daha çok şehvet ve arzularıyla yola çıkan onları gerçekleştirme pahasına farklı şeyler yapabilicek bir adamım ..

Geçen akşam uzun zamandan beri konuştuğum bir kiz ile görüştük ama görüşme söyle oldu yüzyüze genelde belirli aralıkla görüşüyoruz sene 1-2 sefer bu sıralar bizim bulundugumuz muhitte akrabalarında kalıyor.. gelmeden önce sürekli olarak açık saçık vesaire muhabbet dönüyor konularımızın içinde geldiği zaman teklif gönderdim dedim ki evden alayım seni sabaha kadar istediğin bir yerde takılalım daha sonrasında tekrar eve bırakırım 1. katta ikamet ediyorlar dedi ki riskli birde misafirim bulundugum yerde eğer birisi anlarsa evde olmadigimi kıyamet kopar düşündüm taşındım o çıkamıyorsa ben eve girerim dedim karar verdim öncelerde çok heyecan yapmiştim sonra biraz alkol aldim arkadasimla beraber saat 12-1 suları gibi kızın evinin penceresinden içeri girdim odada tek başınaydı tabiikide misafir odasında kalıyordu biraz sohbet ettik yanımda getirdiğim birbaşka içkiyi açtık ikimizde içmeye başladık zaten olayın gidişatı belli oldugu için hiç kasmadım biraz lafladıktan sonra etkileşim oldu üzerimizi çıkartmaya başladık üzerine çıktım dediki ben öyle rahat edemiyorum ben yukarda olayım gibilerinden dönüyoruz bir üstte bir altta sonra uğraşmaya başladı birşeylerle ön sevişme kısmını geçmiştik artık daha farklı olmaya başlamıştı bende parmagimla anal kısmını zorluyordum biryandanda öpüşüyorduk keyifliydi 3 kez (boşalma) filan birlikte olduk aynı gece içerisinde daha sonra ister istemez yorgun düştük ikimizde biraz inledi bağırıcak gibi oldu ağzını kapattım devam ettim velasıl sonrasında iş bitince çabucak ortamı terketmek istedim fakat kalmamı istedi biraz daha uzandım saçımı filan okşadı sakallarımı sevdi alnımdan öptü boynumu yanaklarımı kısacası heryerimi öptü meme ucumu dahi ısırdı sonra sabah ezanı okunmadan çıkmaya karar verdim üzerimi giyindim hiçbirşey olmamış gibi camdan atladım gizlice eğilerekten evin yanından uzaklaştım yürümeye başladım ceplerimi kontrol ettim orda bi bank vardı oturdum bir sigara yaktım kendi kendime deli gibi gülmeye başladım :D daha sonrasında eve gidip yatıp uyudum dahada görüşmedik öyle duygusal bir bağlamda yok aramızda sanıyorum tamam samimiyiz fakat öyle beni öpmesi garibime gitmiş olmalı ki bilinç altıma işledi hoş böyle şeylere pek önem vermem fakat bu akşam yine mesaj atmış o günden beri konuşmuyorduk mesajında '' iyimi böyle ? :) '' yazıyordu bende kafamı dinliyorum rahat güzel işte dedim ne olucak sonu bilmiyorum okuyan varsa bi zahmet gidişat hakkında yorum yaparsa sevinirim..

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...