Arkadaslar lutfen biri bilgilendirsin yalvaririm cok kotuyum?

Arkadaşlar benim spermim sarımsı renkte geliyor ilk baslarda bir kısmı sarimsiydi simdi ise nerdeyse tamami sarımsı renkte kısır oldum diye asiri derecede korkuyorum yarina randevum var doktora gidicem. Sarımsı acik sari gelmesinin nedeni ne olabilir cinsel hastalik olabilir mi? şu an sarimsi geldigine gore ben kisir miyim simdi cok korkuyorum bilen biri lutfen yardim edebilir mi uyuyamiyorum?

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Zaman zaman hafif sarı olmasına rağmen genellikle sağlıklı bir sperm rengi (meni, semen) kirli beyaz olarak kabul edilir. Uzun süre cinsel aktivitesi olmayan bir erkekte meni içerisinde katı maddeler görülebilir ve meni toparlaklara neden olabilir. Düzenli cinsel aktivite uygulandığında sperm rengi ve kıvamı normal halini alır. Koyu sarı veya yeşilimsi sperm renginde özellikle ciddi bir enfeksiyon belirtisi olabilir. Pembe, kırmızı veya kahverengi olan spermde menide kan olduğu anlamına gelebilir ve bu bir enfeksiyon veya yaralanma belirtisi de olabilir.

Semen rengi günden güne değiştirebilir fakat ani bir değişiklik ya da kötü koku eşliğinde bir değişiklik görüldüğünde bir doktor tarafından kontrol edilmelidir. Sperm rengi koyu sarı veya yeşilimsi bir hal alıyorsa bu prostat ve ya bir idrar yolu enfeksiyonu ( İYE ) ya da Gonore ve klamidya gibi cinsel yolla bulaşan bazı hastalıkların göstergesi de olabilir. Spermin rengi ve kıvamı sperm sayısı ve hareketliliği hakkında bilgi vermez. Sperm sayısı ve hareketliliği için 3 tam gün cinsel perhiz sonrası androloji laboratuvarımızda yapılacak olan tam detaylı spermiogram testi ile anlaşılır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• kardesim basit bir iltihap falandir bu kadar korkma

0|0
    0|0
  • Benimde öyle sarımsı bu normal uzun süre yapmazsan böyle koyulaşır her akşam yap beyazlar

0|1
    0|0
  • l*n beniimde sarımsı geliyo mk arkadaşlarımın beyazmış sordumda bir sıkıntı olmasın bizde

0|0
    0|0
  • Birisiyle iliskiye girdinmi yakın zamanda?

0|0
    0|0
  • Heee, kısırsın

0|0
    0|1
    • Dalga gecme birader allah kimsenin basina vermesin

• Böyle soruya böyle cevap birader

Yükleniyor...