Çok akıntım oluyor kızlık zarıyla ilgisi var mıdır?

geçen ay erkek arkadaşımla sevişirken kan geldi bozulup bozulmadığını bilmiyoruz ama sanki o günden sonra daha çok akıntım olmaya başladı. acaba psikolojik olarak ben mi öyle düşünüyorum yoksa kızlık zarı yırtılanlarda daha çok mu akıntı olur?

0|0
27

En İyi Kız Görüşü

• Akintinin kozmik karı ile alakası yok. uzun zamandır boyleyse Usutmus olabilirsin ayağından belinde vs onlar etkilemistir büyük ihtimalle. 1 haftalik bir donemse ovulasyon dönemlerinde ve yakinladiginda akıntı oranı daha fazla artar normal bişey

0|0
    0|0
    • peki tesekkürler

• Çok pardon kızlık zarı yazacaktım T9 hatası. Teşekkür ederiz EİG için

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Umarım bozulmuştur

0|0
    0|0
    • soruum o değil. bozulup bozulmaması umrumda değil sadece akıntının fazla gelmesi bununla ilgili olabilir mi dedim

• İyi o Zaman başkasını kandırmak için şaapma da ben yanlış anlamışım demek ki pardon

• yoo yapmam öyle şeyler sıkıntı yapma sende

• Doktora sor

0|0
    0|0
  • Hayırrrrr

0|0
    0|0
  • Psikolojik olabilir

0|0
    0|0
  • Kızlık zarın bozulsa o an anlarsın..

0|0
    0|0
  • gitse ne olur gitmese ne olur her boku yap zar var diye bakire ol

0|2
    0|0
    • sorum bu değildi ki

• Tabi tabi o yüzden direkt ilişkiye girmeyip sevişiyorsub bas git ya

• kendi tercihim sen ne karışıyon ki ben seviştiğim adamla evlilik planlıyorum herkeste biliyor ilişkimizi ve yakınlığımızıda tahmin ederler ben ayrılırsam kimseyede bakireyim ya da değilim diye açıklama yapmam kabul edecekse her türlü etsin bencinsel anlamda çoğu şeyi bu adamda tadıyorum

• Eğer fazla baskı yaptıysa oraya surtunurken zarar verme ihtimali var

0|0
    0|0
    • sorum bu değildi. kızlık zarı bozulunca daha fazla mı akıntı olur? diye sormak istedim

• Yoo ayni olur

Kızlar Ne Diyor 1

• Alakası yok

0|0
    0|0
    • demi yaa psikolojik olarak etkkilendim demek ki

• Evt

Yükleniyor...