Peki ya Turkiyede bu secim yapilsa ne olur?

REFERANDUMDA SANDIKTAN CIKAnn
EVETT sonucuyla Irlanda Escinsel evlilige halk oyu ile izin veren Ulke oldu. Peki ya benzer secim Turkiye de olsaydi Sizin oyunuz ne olurdu?

• Evet oyu verirdim.
    55% (16)24% (19)33% (35)Oy Ver
  • Hayir oyu verirdim
    41% (12)73% (57)64% (69)Oy Ver
  • Kararsizim...
    4% (1)3% (2)3% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• YA SU MODERN ENTELLERE SORMAK istiyorum!
    Bu normal olmayan iliski birlikteliginin adini neden illa evlilik koymak istiyorsunuz?
    Evlilik, kadinla erkege ve bunun sonucunda cocuklarin oldugu aile birlikteliginin resmi tanimi, neden normal olmayan bir iliski birlikteliginin adini illa EVLILIK? Evli deyince, ANNE BABA AKLA gelir, EVLI deyince Mutlu yuva akla gelir, evli deyince COCUKLAR akla gelir.. Ya tamam escinsellerin resmi birlikteligine karsi degilim, ama birlikteligin adinin EVLILIK konmasina karsiyim... Anne deyince Annem oldugunu, evlilik deyincede evlilik oldugunu bilmek istiyorum.. Modern olmak icin sofradda osurup, aaa gaz cikardim, gayet dogal bir olay demek gerekmiyor,

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 14

• İki kişinin öpüşmesinden rahatsız olan bir ülkede bahsediyoruz. Namus bekçiliği yapmayı milli vazife kabul eden halktan bu kadar çağdaş ve açık fikirli olmasını beklemek saflığın nirvanasına ulaşmaktır.
    Benim düşüncem serbest olması yönünde. Ben sevginin gücüne inanıyorum. Sevginin olduğu yerde güzellik vardır. Sevgisiz toplumlar savaşlarla, kavgalarla ve düşmanlıklarla doldururlar içlerindeki boşluğu. Sorun şu ki bizler sevmeyi de bilmiyoruz, sevginin değerini de. O yüzden bu tür bir tartışma ilkokul çocuğuna kuantum fiziğini anlatmaya çalışmak gibi olur. Bağnaz, dar görüşlü ve hatta yobaz olan insanların koyunluktan öteye gidemediklerini hatırlayınca gerçekçi olmayan bir oylama olur.

1|1
    0|3
  • bu ulkenın secım sonuçları hep garıp çıkıyor ne olacağını kestirmek pek mumkun degıl.. dını ınanıslar yüzünden oy veren ama verdıgı oyun hırsıza uğursuza sahtelkara gıttıgını bılmeyen en acısıda bıle bıle veren var.. cunku oda oyle! ben adım gıbı bılıyomkı o secımde ben zaten ıbneyım yazan cok ınsan çıkar evet muhru yerıne.. ıkı tgay evlenmek ıstıyorsa bırakın evlensın kadınlara ızın verılmesın:PP

1|1
    0|1
  • Keske olsa da evlensek :( (ilk cinsel konularda yorumum cok heyecanliyim)

1|0
    0|3
  • Turkiye bu gibi seylere henuz hazir degil daha bir 50 yili var

0|0
    0|2
  • Sapıklar tedavi olsun

0|2
    0|2
  • evet oyu verirdim

0|0
    0|3
  • tabiki hayır

0|1
    0|0
  • Başkalarının ilişkisi kimi ne ilgilendirir ki?
    Eşcinsel veya değil. Herkes kendinden sorumlu.

0|1
    0|3
  • herkes herkese saygı göstermeli neden bu şekilde ayrm yapılıyo hala anlamış değilm

0|2
    0|0
  • escinsellerin de evlilik hakki var. çünkü onlar da insan bu kadar da basit

0|0
    0|0
  • burdan çıkmaz :D

0|1
    0|0
  • Evet derdim 😉 özgürlük olsun ki kimin ne olduğunu bilelim

0|1
    0|3
  • Senin oyun nereye

0|0
    0|0
  • Amaç ülkenin genç nüfusunu kısmak bitirmek. Nedense hep aptalca şeyler gençlerden çıkıyor... Amaç Türkiyenin genç nüfusunu kısmak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tabiki de evet.

0|1
    0|2
Yükleniyor...