Vajen girişi darlığı sadece konu hakkında bilgisi olanlar cevap versin lütfen?

bir takım rahatsızlıklarımdan dolayı evlilik öncesi muane oldum ve döl yatağı darlığı varmış şu an evlilik gerçekleştiremezmişim bunun bir tedavisi varmış o bölgeyi genişletmek için acaba böyle bir durumla karşılaşan oldu mu nasıl bir tedavi benim gibi durumu olup aydınlatacak kimse yok mu bir tek ben mi varım bu durumda lütfen yardım edin :(

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• dar olsun işte daha ii boşver sen doktoru :D zamanla açılır o genişletmesine izin verme

0|1
    0|2
    • cinsel ilişki olmadan nasıl genişleyecek? ilişkiye giremeyecek kadar darmış anlıyor musun

• sen de neden cevap yazıyorsun dalga geçiyor işte seninle... ben üzüldüm sana...

• @Aşkvefarklılık teşekkürler anlayışın için

Erkekler Ne Diyor 5

• detayları doktora soracaktın cancazım biz nerden bilelim

0|0
    0|0
  • Dr bisi soylemedi mi pardon

0|0
    0|0
  • doktorun ne dedi bu konu hakkında ilk kez duyuyorum sende açıklarsan sevinirim

0|0
    0|0
    • ben normalde böbrek yetmezliği hastalığı tedavisi görüyorum ve başka tedavilerde görüyorum doğuştan yani , hastalığımın evliliğe engeli var mı diye doktora danıştım onunla vasıtası ile bir doktor muane etti kadın hastalıklarında vajen girişi darlığı varmış kameralı baktı ilişkiye giremezmişim o bölgenin çok dar olduğunu söyledi bunun için 5-6 aylık bir tedavisi varmış ama bana olumlu bir tedavi ya da olumsuz denmedi şimdi gidemiyorum musait olmadığım için tedaviye başlamadım nasıl bir tedavi diye merak ediyorum yaşayan biri var mı burada diye merak edip yazdım ama galiba yok

• destek oluyor bana ne gerekiyorsa yanındayım diyor

• iyi sıkıntı yok en büyük onun desteği çünkü bu konuda o destek olmazsa sıkıntı

• Döl yatağıyla evliliğin ne alakası var canısı 🤔

0|0
    0|0
    • vajen girişi darlığı sebebiyle cinsel ilişki olamayacak kadar darlık varmış

• bilsem zaten sorar mıyım bende burda? Bu durumu aşmadan evlenemem cinsel ilişki bekleyecek illa ki eşim olacak kişi doktor da bana şu an cinsel ilişkiye giremicemi o bölgenin girişi çok dar olduğunu bunu genişletme tedavisi olmam gerektiğini söyledi kameralı cihazı taktı ilerlemedi penis giricek boyutta değilmiş

• Ay merak ettım google arastırıcagım şimdi

• İşin ilginci Dr. Garanti verebiliyor mu peki? Ya fazla genisletirse? Onun çaresi de yok, iyi düşün derim ben.

0|0
    0|0
    • herhangi birşey söylemedi tam olarak o konuda sadece şu an ki durumumu söyledi

• Emin olup eğer bir operasyon yapılacaksa birden fazla Dr görüşü al derim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...