Erken boşalma sorunu yaşıyor musunuz?

arkadaşım erken boşalma sorunu olduğu için doktora gitmiş ve doktor ona (ismini vermek istemiyorum) antidepresan hapı önermiş ,ve baya etkili olduğunu ve menun kaldığını söyledi ,bu konuda ki görüşlerinizi alabilirmiyim,

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşına doktorun önerdiği bir ilacı sen neden merak ettin onu anlamadım yoksa arkadaşın senin için mi doktora gitti :) erken boşalma fikrine nasıl kapılıyorsunuz ? Nette okuduğum bir yazı vatandaşın biri erken boşalma sorunu yaşadığı için ilişkiden 1-2önce mastürbasyon yapıp boşalıyormus cinsellik yaşayan herkes bilir ki aynı gün yapılan birden fazla ilişkinin her biri diğerinden daha uzun sürer .

0|0
    0|0
    • bence ,ilişkinin en heyecanlı anında yani kadın tam zevkin doruklarına çıkmışken ,erkeğin boşalması son derece sinir bozucu her iki insan içinde ,arkadaşım benim için doktora gitmedi,ben sadece deneyen varsa herkeste aynı etkiyi yapıyormu bunu merak etmiştim ,ayrıca belli bir yaştan sonra ilişkiden önce mastrübasyon yapmanın mantığını anlamam mümkün diil ,neden boşa harciiim cephanemi :)) birde belli bir yaştan sonra öyle ha deyince kaldıramıyosun dimi ama :ddd

Kızlar Ne Diyor 2

• çok saçma hatta gayet saçma

1|0
    0|1
    • ne demek saçma ,bikere siz erkek diilsiniz nerden varıyorsunuz saçma fikrine

• sivilcilerere doğum kontrol hapı önerilmesine benzemiş bu

1|0
    0|1
    • iyiki doktor diilsiniz eğer olsaydınız baya bi zaiyat verirdi hastalarınız!

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben araştırdığım için konuyu biliyorum.İlaçla,geciktirici spreyle ,sıkma tekniğiyle düzelmiyormuş.Kesin çözümü psikoterapi o da 6-10 arası oluyormuş.Boşalma refleksini kontrol etmeyi öğretiyorlarmış terapide.

1|0
    0|0
  • Doktor verdiyse ve arkadaşında bu sorununu giderdi ise merak ettiğin durum nedir , bende o hapı kullanırsam işime yarar mı demek istiyorsun .

Doktora gitmeden kafana göre ilaç kullanmaman sağlığın açısından iyi olur .

0|0
    0|0
  • birde arkadasından da alıp kullanmıssındır sen,eğerki yaptıysan ne oldu işe yaradımı yaramadımı..yaradıysa bile kullanma çnk doktor sana verirse önerirse anca o sartta çnk depresanlar kullanılmaya baslandığında kalıcı etkiler bırakıyor bunu bi düşün:)

0|0
    0|0
  • doğru, ürolog anti deprasan ilacı erken boşalma için verebilir. çünkü erken boşalmanın temelde iki sebebi vardır. biri kişideki heyecan ve kaygılardır. antidepresan erkeğin heyecanını giderip sakinleştirdiği için erken boşalma olayı ortadan kalkar.

0|0
    0|0
  • daha önce duymamıştım. ilginç geldi bana da.

0|0
    0|0
  • Bide bunun tam tersi var o da hiç hoş değil kadın açısından.

0|0
    0|0
  • Antidepresan ilginç sağlıklçı değilim ama tahminim arkadaşınızın erken boşalma sebebi psikolojik o yüzden vermiş olabilir diye tahmin ediyorum.

0|0
    0|0
    • psikolojik diil o haptan merak edip bende kullandım ve müthiş etkisini gördüm

• hastasına göre değişir.doktora görünmeden kullanma sakın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...