Bu nasıl birsey?

Merhabalar ben bir erkekle tanıştım evlenip ayrılmış ben bekarim beni evine sinema izlemeye davet etti bende gittim ben ilk defa seviştüm hatta çok heyecanlandım oda anladı ilk defa sevistigimii neyse sonra ben yanlışlar elim setine gitti ve şeyi kalkik değildi zaten. hiç kıyafetlerimızı çıkamadik sonra evde ben bir kağıt gördüm kağıt da Sperm ile ilgili bişey yazıyordu ve kağıdı hemen elimden aldı bana ben iktidarsız değilim raporum var dedi Oysaki ben ona iktidarsız sin kelimesi ağzımdan bile çıkmamış ti bir gariplik mi var yoksa ben mi abartiyorim

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• iktidarsız. ondan uzak dur iktidarsız olduğu için değil. bu tür insanlar genelde manyak olur. ne bilim tvlerde öyle görüyoruz acısını kadından çıkarıyorlar. ve bu adamda birden kopleksle ben iktidarsız değilim demiş iyi gibi değil psikolojisi.

2|2
    0|0
    • Bende anlamadım ben dedimki ona sen eşinden bu yüzden mi boşandı n bana bağırıp cagirdi

Erkekler Ne Diyor 18

• En azından bir yerine batma derdi olmamıştır. Tanıştığın adamların evine gidip sevişebiliyorsan varsa bekaretini kaybetme, hamile kalma, cinsel yolla bulaşan hastalık kapma sorunları seni daha çok uğraştır.

0|0
    0|0
  • iktidarsızlık boşanma sebebidir. arkadaşının eski eşi mahkemede böyle bişey söylediyse, onla alakalı rapor almış olabilir.

0|0
    0|0
  • Garip biri uzaklas ondan

0|0
    0|0
  • Senin dayının makina çalışmıyo muhtemelen eski karısıda ondan şutlamıştır

0|1
    0|0
  • ilk defasında manyağa denk gelmişsin... ne saçma... nerden buluyorsunuz bunları anlamadım... adam gibi seviş işte kızla...

0|0
    0|0
  • Sen abatiyorsin

0|0
    0|0
  • yok sen doğru anlamışsın Adam iktidarsız demekki

0|0
    0|0
  • inan anlamadım panısı neden kalmadı
    ama
    farklı nedenler olabılır
    bır erkek olrak benım penısım kalkmasa ıktıdarsz olsam neden kadını eve atayımkı mantıksız bence

0|0
    0|0
  • ben söylemiştim sana kendi yorumumu yüksek ihtimalle iktidarsız.

0|0
    0|0
  • hem pasif hem tehlikeli kaç kızım kaçç

0|0
    0|0
  • İktidarsız ağır kelime olur ama kendisi deimiş hayret var bir gariplik.

0|0
    0|0
  • ahhhh yazık adamın yarası var tam ona tuz basmıssın

0|0
    0|0
  • malzemede sorun var

0|0
    0|0
  • Sevişirken başta mı kalkık değildi hiç mi kalkmadı

0|0
    0|0
  • onda bir gariplik var şeyi kalkmıyor ozaman

0|0
    0|0
  • Iktidarsi sanırım var bir gariplik

0|0
    0|0
  • ne yapayım demedınmı:)

0|0
    0|0
    • Anlamadim

• Demedim. sence iktidarsız mudur sevisirke n şeyi kalkik degidi

• yanımda kız olcak sevıscezde benımkısı kalkmayacak oyle bir dunya yok helekı kız seksiyse:P

• Çükü kalkmıyor demekki :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...