Kızlık zarı hakkında?

Arkadaslar ben bir iliskiye girdim ve ilkimdi. Bozuldum. Ama vajinam çok dar oldugu icin ikinci bir iliskide kanamya devam etti ucuncudede. Simdi ben evlensem biriyke gerdek gecesi yine ayni sekilde kanasa bozuk oldugum anlasilir mi?

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

• O zamana kar Sen orayı yol geçen hanına çevirmezde bu halile kalırsan kanar yine ve kanama olursa anlamaz kimse 😊

1|3
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bence anlaşılmaz

0|0
    0|0
    • Bu yorumu yaparken birsey bilerek yaptin yoksa oyle salldin eig

• @eskirim Tahminen yaptım eğer kanarsa bakiresin demektir işte soru da da kanarsa anlaşılırmı daha önceden ilişkiye girdiğim demiş bende fikrimi söyledim.

• Bunun mumkun olmadigi biliyorsun demi bu zar bir defa mahsus oldugunu biliyorsun onun kanamasinin tekrarinin olmasi nedeni cok zorladigini kanamis olabilir tahris olmus ya da

Erkekler Ne Diyor 17

• hayır.. ilkinde tam yırtılmamış , ikincisindede , üçüncüsünde de.. belki dörtde de aynısı olcak.. parça parça kopuyo ama illaki tamamen yırtılcak..

1|0
    0|0
  • Irıspılık yapacağına söyle eşine.

0|2
    0|0
  • İşk kullanma tarıhın geçmıs yazık oldu kanks

0|0
    0|0
  • fahise seni

1|1
    0|0
  • baskasıyla ılıskıye gır sonra esine kızım dıyerek nasıl karakterde oldugunumu soylemek ıstıyorsun

0|0
    0|0
  • anlaşılır bence sen evlenmiyeceğin kişiyle neden ilişki yaşıyorsunki ya diktir ya da evleneceğin kişiye gerçeği söyle elilik doğruluk çerçevesinde ayakta durur yoksa uzun sürmez yıkılır bence

0|0
    0|0
  • Kanar sa zor anlamaz kolay kolay

0|0
    0|0
  • Kanarsa bozuk olmadığın anlaşılır.

0|0
    0|0
  • mazoşistmisin ablacım her ilişkinde kan görmek istiyorsun

0|1
    0|0
  • Anlasilir

0|0
    0|0
  • Gel ben senı alırm srunda etmem işimde ıyı

0|0
    0|0
  • Ya bide kanamazsa

0|0
    0|0
  • Evlendigin erkeğe bagli

0|0
    0|0
  • Tecrübeli erkek anlar hayatım

0|0
    0|0
  • bekaret kanı pembemsi bir kandır diğer gelen 2 ve 3. kanamalar muhtemelen kırmızdır

0|0
    0|0
  • allah ıslah etsin hala cinlik peşindesin

0|0
    0|0
  • ahaha zeki ye bak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ruhunun bozuk oldugu şu an anlasildi, gerisi de umarim anlasilir.

0|5
    0|0
  • hyr bence

0|0
    0|0
  • Tabiki anlasilir ama diktirebilirsin kimseye yaptigini anlatma esine dahi anlatma evlenmeden ince diktir

0|2
    0|0
  • Insahlla anlar senin ne mal oldunu kiz oldum halde senin korumamizi bekleme yaptin cok ayip ha ama oglana söylesen is degisir erkekler zaten pis de bizim kizlar daha beter olmus

0|0
    0|0
  • belli olmaz

0|0
    0|0
  • İnşallah kanamaz

0|2
    0|0
  • Ruhun bozuk, boş ver zarı.

0|3
    1|0
Yükleniyor...