Boşalma sorunu?

mast yaparken boşalmam gereken anda boşalamıyorum. her yolu denedim ama bir türlü boşalamıyorum. zorlayıncada acıma hissi oluyor fena halde sorun nedir sizce? :( napmalıyım?

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• Vajinada g noktası var eğer ki kız seğilsen orayı iyice uyar bağzıları ıslanmayı boşalmak sanıyo bunu kendin tek başına yapman ćok zor. Bir partner bulmalısın klitoral orgazm da bu biraz zor olacak hymen zarar görmesin diyorsan kaygan yağlı kremle ya da vazelinle klitorisini uyar. Biliyosun ortadaki üç parmağınla.
    Eğerki partnerin olursa onun sıcaklığı sevişme sıralaması seni uyarması çok önemli yukardan aşağıya doğru sevişip en son vajina da buluşacaksınız ilişkiyi uzun titan erkek kadınını boşaltır. Yine boşalmazsan ilişkinin sonuna doğru partnerinin işarat ve orta parmağı g noktasını çok hızlı bir şekilde uyarırsa göz bebeklerin kayar kendinden geçersin bide bakmışın ki boşalıvermişin şunu unutma ıslanmak boşalmak değildir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tam haz alamıyorsun

1|0
    0|0
    • kısa bir süre alıyorum ama devamı gelmiyor

• O konuda tedirgin olma vajinal orgazma gecildiginde daha farklı boyuta tasınır. bide tensel temastaki haz var tabi. erkeklere sapık dediğime utanır oldum kız halimle.. tabi sadece sevdiğim adama besliyorm

• ay inşallah korktuğum başıma gelmez :/ hep libidom yüksekti valla bir şey diyemiyorum cinsellik hakkında. duygusal birlikteliğe evet diyorum başka bir şey demiyorum :D :D

Erkekler Ne Diyor 20

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende bosalmiyirm

0|1
    0|0
  • klitorise baskıyla kendini tahrik ederek tatmin ol.

0|1
    0|0
  • Boşalman gereken anı nerden biliyorsun ne kadar sürüyor süren benim bazen 1saat sürüyor okşarken tükürüğünle veya krem benzeri şeyle ıslamalısın sürekli, kuru olmaması lazım

0|1
    0|0
    • böyle uçmak üzere olduğun anı anlayamıyor musun. hiç ne kadar uzun sürdüğünü hesaplayamadım ki. sonu gelmediği için kısır döngü gibi tekrar tekrar başlıyor.

• her gün bir kaç kere yapıyorum bazen

• Vaay tukuruk falan canim ceki anlaturken

Yükleniyor...