Eşcinselliğin tarihi üzerine...

Eşcinsellik 4000 yıl önce bile toplumlarda normal karşılanırken, bugün bunun doğal karşılanamamasının nedeni nedir sizce?

link

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Burada genelde bütür sorular geldiğinde en salakça verilen cevap karşısındaki itham ederek geliyor deliriyor tav oluyorum dümdüz gidesim geliyor açık ve net adam soru sormuş orada sen öylemisin sen böylemisin napıcaksınız vercenizmi adama ? adam fikrinizi sormuş beni yargılayın ben eşcinselim dememiş ciddi bir soru geldiğinde sosyal ve kültürel açıdan bomboş gerizekalılar boka konan sinek gibi toplanıp aralarında yarış yapıyorlar hangimiz daha çok aptalız cahilliğin bukadarına sinirlenmemek elde değil açıkçası lan biraz tarih okuyun araştırın abuk subuk sorular soracağınıza yok memem büyükmü yok penisimin boyu uygunmu kardeşim herkesinki kendine fikir tehakkiki bilgi ile olur bir avuç saçmalıkla değil bu buradakiler içindi...

Gelelim sizin sorunuza bügün normal karşılanmaması gibi bir durum söz konusu değil normal karşılanmıyor olsaydı ben sabah sokak gördüğüm ağır abilerimizi karılarının don ve sütyenleri ile facete ben cd yim varmı bana bakan modunda görmezdim sanırım bunlarda ara versiyon işin açıkçası gizli eşcinsel ülkemizde çok sebebi ise böyle mangafalı insanların sabahları toplum içerisinde butür insanların seçimleri ile dalga geçmeleri he birde gördüğüm kadarı ile gece kuluplerinde o eşcinselleri aşağılayan hırbo takımı etrafında karı kız kalmadığında gece onların peşinden koşturuyorlar biz hergün barlarda görüyoruz böyle tipleri tamamen gösteriş kardeşim özgüvensizlik vs vs diyorum bunlara oturup kültürel bağlamdaki durumu anlatmak zaman kaybı olur açıkçası ama güzel soru sormuşsun aferim böyle mantıklı sorulara herzaman fikir tehakkiki olur. teşekkür

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Birçok ülkede normal karşılanıyo ki zaten normal bir durum.Ama bazı ülkelerdede başta Türkiye olmak üzere zaman ilerledikçe geriye gitme isteğimidir nedir çağdaşlamak yerine yobazlaşmayı seçiyolar.Herkez aynı değil olamaz.Bunu kabul etmek bu kadar zor olmamalı.

0|0
    0|0
  • o zamanki erotik dergi gibi falan herhalde bu.bakıp çekiyorlarmış.ilginç

0|0
    0|0
  • Tek kelime HOMOFOBİ :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Gizli soru sormak normal karşılanırken. Gizli sorup gizli cevap vermeye izin vermeyenler hala günümüzde normal karşılanmıyor bunun sebebi nedir acaba? Eşcinsel misin?

1|0
    0|0
  • bizim ülkemiz olarak sormalısın bu soruyu dünyanın bazı ülkelerinde hala normal karşılayan topluluklar var.

0|0
    0|0
  • normal karşılandığını nerden bileceksin ki şimdi sen pislik yiyen insan resmi çizsen onu daha sonra başkası bulsa aa eskiden insanlar pislik yiyormuş dese ne kadar mantıklı olur ki onu çizen sapıksa

0|0
    0|0
  • İnanç durumlarına göre değişmiştir

0|0
    0|0
Yükleniyor...