Bu nedir böyle?

Arkadaşlar eşimle dün ilişkiye girdik ama biraz fazla oldu 3 ten fazla defa. Bugün biraz kasık ağrım ve çok hafif pembe kanamam oldu fakat nedenini anlayamadım. Daha önce böyle olmamıştı. Ama daha önce bu kadar çok ilişkiye girmemiştik. Adetim bir hafta önce bitti adet döneminde değilim. Doktora gitmeyi düşünüyorum açıkçası

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• kan pembe ise eğer, açık renkli yani, arteriyel kılcal damar zedelenmesi olabilir. kanaman sızıntı şeklinde bile olsa durmuyorsa, bir kadın doğum doktoruna görünmen iyi olur.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• En amntiklisni yaparsi. Ama bence vajinanin ic duvari zorlanmis ondan dolayi akintin vardir veya bir sey cizmistir icini oarmakladiysa seni tirnagi olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kasık ağrın ilişkinin çok yaşanmasına ve uzun sürmesiyle ilgili.. eger birde eşin sert davrandıysa oraya.. o böygeye gidip gelirken hızlı ve sert vurduysa o bölgeye bu ağrı normal dir.. gecer zamanla kan olayına bişey demiycem. Bnce 1_2 hafta ilişkiye girmeyin 2 hafta izleyin bakalım yine kan olucakmı...

0|0
    0|0
  • Doktora gitme pozisyonlar nedeniyle olabilir
    Canım

1|0
    0|0
  • Vah canımm.
    Seks yapmaya yapmaya ne hale gelmişsiniz.
    Günde 3 kereyi çok zanneder olmuşsunuz.
    Üzüldüm valla :(

0|0
    0|0
    • Genelde her gün olduğu için üç fazla oldu bir günde üzülme fazla yani

• biraz dinlendir. çok hızlıgitmek kazalara sebep olabiliyor.

0|0
    0|0
  • giren çıkan belirsiz

0|0
    0|0
  • adetin yaklaşmış olsa adet kanı derdim ama şu durumda pek bir yorum getiremedim.

0|0
    0|0
  • hayırlı olsu . hamilesin :)

0|0
    0|0
  • birşey olmaz

0|0
    0|0
  • Abartmaya lüzum yok, zorlandıgı içindir

0|0
    0|0
  • Problem yoktur ama yinede doktora danış