Eşinizin çocugu olmuyor?

Diyelim ki eşinizin çocuğu olmuyor. Siz bu durumda onun yanında mı olursunuz yoksa onu terk mi edersiniz? Sizin düşünceleriniz nelerdir?

Güncellemeler:
Ben olsam yarı yolda birakmazdım ben onunla evlenirken iyi günde kotu günde demişimdir. Bende yanında olurdum çok da çocuk istiyorsak evlatlık ediniriz.

0|0
10|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• bu hayatta baba olmaktan daha fazla istediğim hiçbir şey yok..
    ama böyle bir problem olursa, eşim bana Allah'ın emaneti der, yola devam ederim...
    Takdir Yaradanındır..

3|0
    0|0
  • Tabi ki yanında olurum hemde daha sıkı yakınlaşırım ona sevsin yeterki beni şu an sevgilimi hayal ederek söyledim bunları asla vazgeçmem gidip kimsesiz bir bebeği alırım hem o bebek aile sahibi olmuş olur :)

1|0
    0|0
  • hayat sadece çocuk demek degilki. hakkın takdiri neyseo olur. hakkımızda neyin daha hayırlı oldugunu bilemeyiz. sabır gerekir. aynı şey seniniçin söz konusu olsaydı eşini terk edermiydin. bazen sorular soruları getirir. eşinden ayrıldın başkasıyla evlendin. ondan olacak çocugunnasıl birisi olacagını biliyormusun.

0|0
    0|0
  • Olmuyorsa vardır bir hayır. Evlatlık edinirdim.

1|0
    0|0
  • Yanına bir tane daha alırım :)))))))))

1|0
    0|0
  • tabii ki yanında olurum nasıl soru bu?

1|0
    0|0
  • Terk edilir mi bu durumda ya

1|0
    0|0
  • yanında olurum.. terketmek bize yakışmaz Allahtan gelene boynumuz kıldan ince.

1|0
    0|0
  • işime gelir ne yalan söyliyim. ister olsaydım yanında olurum tabikide

1|0
    0|0
  • Yaklaşık 7 milyar insanın bu dünyada bir gidiş gelişi var; hassas bir prorgama binaen. Eğer her istediğimizde çocuk yapabilseydik hepimiz, metrekareye düşen insan sayısı olurdu şimdi hesabımız. Yaradanın takdiri deyip tevekkül etmek lazım. Baktın olmuyor, evlat edinmek de bir seçenek. Hem de en ulvilerinden.

Zevkin mashülünü sahiplenmek iç güdüsel, takdire luzüm gerekmez. Mesele dışarıdan bir canı sahiplenmek...

Selametle...

0|0
    0|0
  • Boşarım

0|0
    3|0
  • terketmem yanında olurum :/
    yani hayatın sonu değil napalım kısmette bu varmış..

1|0
    0|0
  • o kadar istiyorum ki bunu...

0|0
    0|0
  • Yninda olurum

0|0
    0|0
  • eşimi kesinlikle bırakmazdım. Ben eşimle evlenirken ilk şartım çocuk yapmak değil beraber olmaktı.

0|0
    0|0
  • Yanında olurum tabiki

0|0
    0|0
  • Tabiki yannda olurum bu onun hatası degil adamlk bunu gerektirir

0|0
    0|0
  • onun yanında olurum neden terk edeyim ki

0|0
    0|0
  • Başka kadından tüp bebek yaptiririm taşıyıcı anne misali

0|0
    1|0
  • evlenıceksem aşkla sevgiyle evlenırım ve asla bu kusur ondan ayrılmama sebeb olacak bir kusur olmaz

1|0
    0|0
  • Ben onu sadece cocuk yamak icin almiyorumki o benim adi ustunde esim yani ben insan kendine kıyabilirmi?

0|0
    0|0
  • terk etmem diyen yalan söyler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• O benım yanımda olmalı
    Bır kadın ıçın anne olmak ve bır erkek ıçın baba olmak düşüncesı aynı şeyler değıl
    Onun çocuğu olmayabılır ama benım oluyor
    Benı bu hısten mahrum bırakmamalı
    Ben ıçımde bır can taşımak hazzını yaşamak / anne olmak ıstıyorum
    Eşımın çocuğu olmazsa sperm bankasına gıderız
    Bunu kabul etmezse / fazla acımasızım belkı ama ayrılırım

1|0
    1|1
  • Çocuğum olmuyor diye eşimi terk edeceğimi düşünmüyorum.

1|0
    0|0
  • terk etmem tıp artıok ilerledi her şeyin çaresi var.. olmasada terk etmem

1|0
    0|0
  • çok zor bır durum bence ama ınanclı ve sevgısı ola bırı yanında olur sonuçta bayanın elınde olan bır durum degıl hatta destek olması gerekır

1|0
    0|0
  • asla etmem

1|0
    0|0
  • kuma getiririm :D

0|0
    0|0
  • Yanında olurdum tedavisi varsa ikna edip yaptırırdım yoksada evlatlık alırdım

0|0
    0|0
  • Ben terk etmem o benm esim evet cocuk onemli ama o hayatimin anlami kocam ayrica gideriz sperm bankasindan sperm aliriz ve cocugumuz olur

0|0
    0|0
  • Allah göstermesin, ama cocuk sahibi olma istegime ragmen onunla bir olurum. Bir cok tedavi uygulariz o sa olmazsa evlatlik ediniriz.. Ben cocuk icin evlenmiyorum. Sevdigim icin evleniyorum.

0|0
    0|0
  • benimde olmayacak bu gidişle evlenmem daha iyi

0|0
    1|0
    • böyle bir düşünceye nasıl vardın. hayat sadece çocuk demek deglki

• @insizbey sorun yok ne sevenim var ne sevdiğim

Yükleniyor...