Vajinam sulaninca çok agriyor neden?

Sevgilimle cinsel iliskiye giremedimiz icin surtunuyor.
Bende oda kulut giymiyor mesela ben etegimin altina ince kulotlu corap giyerim oda surter anca o kadar evlenmeyi bekliyoruz cinsel iliski icin ama ben cok sulaniyorum ve canim aciyor neden?

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• Sulanmadan dolayı vajinada ağrı olmaz. Enfeksiyonlar ve cilt hastalıkları vajinal ağrıya neden olabilir. Vulvar bölge içindeki yapıların herhangi birindeki hastalık veya yaralanma da vajinal ağrıya neden olabilir. Buna ek olarak, vajinal ağrı bir bütün olarak ya da özellikle pelvik organlardaki bir sorundan kaynaklanabilir... Doktora gidip sorunu çözmen gerekir altında ki neden önemli..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tam bosalamiyorsun o yuzdendir. Uzun suredirde bosalmiyorsan o sebebten olabilir bacimm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• belki tam olarak orgasm olamadığı için ağrı yapıyor olabilir, boşalmayı dene birde sürtünmeden dolayı ağrı yapabilir, son olarak o an aldığın zevk ile kendini istem dışı kasmandan dolayı ağrı olabilir

1|0
    0|0
  • kasıkların agrıyordur bosalamadıgın icin

0|0
    0|0
  • Rahatlayamadığı için ağrıyor

1|0
    0|0
  • Çok sürtünmeden klitorisin de ve yanaklarda tahriş söz konusu olablir yalnız fazla sürttürme derim ben

0|0
    0|0
  • sıkıyorsun kendini

0|0
    0|0
  • Acaba bir hastalık mı var?

0|0
    0|0
  • Bosalamiyirsun ya ondan dolayı

1|0
    0|0
  • Şimdi o oglandan ayrilsan, bakireyim dersin demi?

0|1
    1|0
  • Sürttürme bırak girsin

0|0
    0|0
  • Hmm ilginç bir durum :)

0|0
    0|0
  • Çamaşır tahrik ediyor

0|0
    0|0
  • hakkını veremdiği için sevgilin

0|0
    0|0
  • canın istiyordur onun ağrısıdır

0|0
    0|0
  • Erkek olmadığın için olabilir mi?
    Acaba

0|0
    1|0
  • O zaman herkes manyak, ben senle olsam bir saat geçmeden yine olurum, erkeklerde olan bişey, naz yaptıkça daha istekli olur, sen direk ilişkiyi kabul et sonucunu hemen alırsın

0|0
    0|0
  • İnce kulotlu coraba surterek sevismek bir omur yeter zaten insana onda sorun yok evlenene kadar cok rahat bekler de kendini kaptirip cok sert bastiriyorsa ondsn agriyordur. Coraba gomulurken delirmesine ham veriyorum ama sen de rica et daha narin olsun. Sonucta hassas bir bolge ve surekli agritmasi tehlikeli.

0|0
    0|0
  • Boşalma olmadığı için ve külotlu çorap srttugu için acı hisseder sin

0|0
    0|0
  • AScı sulanmadan değilde sürtünmeden kaynaklıdır. Üstüne üstelik birde külotlu çorap var arada ve çorap sürtünmesi feci yakar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...