Arzu ve istek ..sonrası pişmanlık

Hayatınızda cinsellik konusunda yaptığınız ama sonradan pişman olduğunuz birşey oldumu keşke şunu yapmasaydım dediğiniz oldumu.. birlikte olduğunuz erkek/kadın şimdi sizin eşinizmi hala berabermisiniz..

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• keşke şunu yapsaydı mdiye daha çok pişman oldum ve olmaya devam edyorum hehehe :)

0|0
    0|0
    • :D :D olafı çook insan kullanıyor artıkk keşkee yapmasaydım ne olacak şimdii çok pişmanım allahım sen bana yardım et gibii :D

• ben yaptıklarıma değil yapmadıklarıma pişman oluyorum ama :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben bu konuda oldukça rahatım diye bilirim çünkü bir şeyi yapmadan önce tüm kötü olasılıkları gözümde canlandırırım. Sonrada ona göre uygularım ve bugüne kadar yaptığım hiç bir şeyden pişmanlık duymadım.

1|0
    0|0
  • erkekte pişmanlık olsa da 5 dakika sürer...

1|0
    1|0
  • sevdiğim ve hayatıma aldıgım kimseyle onu yapmadım ..ilkleri bendim isteselerde yapmadım..

0|0
    0|0
  • evli bir kadınla kısa süreli bir ilişkim olmuştu. çok pişman oldum ve ayrıldık

0|0
    0|0
  • Küçükken mast yaptıktan sonra olurdu ama artık yerini huzura bıraktı

0|0
    0|0
  • az once mast yaptım pısmanım :S

0|0
    0|0
    • :d çook açık sözlüsün :D nednse benimdee cumaa günlerii yapasım geliyorr allah affetsin :D

• :D tut sık boğazındann :D

• elıne verım sen sık :DD

• senin olmuş heralde?

bi sefer biraz pişman oldum ama kimseyi de üzgün bırakmadım.kimseyle oynamadım

0|0
    0|0
  • her 31 den sonra herkeste az pişmanlık olur.

0|0
    0|0
    • özelllikle evlendiğinde eğer birlikte olduğu insanla evlenmemişse dahada pişmanlık olur diye düşünüyorumm ..

• evet aynen.hatta benim bi arkadaşda şöyle bi söylem vardı :ben o kadar kızla yattım ama ya ilerde evleneğim kızı beğenmez eski yattığım kızlar gelirse aklıma nolur pişman olur muyum diordu ?

• Gayet normal bir duygudur.

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet oldum.

0|1
    0|0
  • evet insan ne çıkacağını bilmiyor. :(

0|1
    0|0
Yükleniyor...