Kıl tüy meselesi?

Bildiğin popomun içinde killar var ve tam alınmıyor g*t kili işte nasıl temizlenebilirim bunlardan kızlar kuaföre gitmeye utanıyorum ama yarın bir gün evlencem kurtulmam lazım sizin de oranizda var mı aslında çok utanıyorum ama yardım istiyorum kızlar 😞

0|0
515

En İyi Erkek Görüşü

• Kuaföremi gidiyonuz boyle seyler icin şok geciricem bu saatte

0|3
    0|0
    • Gidenler var evet Genital Bölge için. )

• @AteşKadehi sorunu bitmez bu hatunlarin kildan tüyden bise bulurlar ozaman yaniii her turlu oyşşhh

• Evet kusforlerın bsyan bolumlerınde manıkur pedıkur kaş vs alındığı gıbı bu kısmıda var ozel oda vs seklınde , ılla agda salonu ısımlı bır yer olmasına gerek yok ki 😉😁

En İyi Kız Görüşü

• benim var ev arkadaşım ağda ile alıyor

0|0
    0|0
    • Ağda acimiyo mu ya bahsettigim bölge belli sonucta 😞

• Teşekkürler

• Rica ederim. Ağda yapacak birini bulursan sıkıntı çıkmaz.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Epilasyon yaptıramıyorsan ''LAPİDEN'' tüt dökücü krem kullan sorunsuz..

0|0
    1|0
  • lateks eldivenle yolucaksın bacım

0|0
    1|0
  • az önce kızın biri sitede iğrenç bir resim attı öğkk. eğer onun gibiyse bahçıvana ulaş

0|0
    0|0
  • Lazere

0|0
    0|0
  • kuaförde orayıdamı temizliyorlar :/

0|0
    1|0
  • Ağdayla alınmazmı kız harbi o yeşil sıcak agda var bize berberde yapiyolar yanaklarimiza ustune

0|0
    1|0
  • Kuafor hallederr

0|0
    0|0
  • yardım edelim diyenleri görelim :D

0|0
    0|0
  • Cooook var 😂

0|0
    0|0
  • kuaför gitmek nedir bunun için evde halledemiyonmu kendin jilet ya da ağdayla

0|0
    1|0
  • benim öküzü salamda biraz otlansın orada kimliğimi gizledim :D

0|1
    0|0
  • canım lazere git kökünden kurut ya, bir bayan için en önemli şeydir bu !!! Hani vajinadaki kıl erkeği çok fazla rahatsız etmez ama arkadaki kıllar inanılmaz itici olur

0|1
    0|0
  • Niye utaniyon herkeste var

0|0
    0|0
  • bizde de var ne olmuş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hahahahaja jiletle

0|1
    1|0
  • Doğal bırsey herkes de vardır , epilasyon yaptır ama zaten saglık acısından hepsının alınmaması gerek cunku o kısımla ılgılı

0|0
    0|1
    • Ama hepsini aldıran var sağlık açısından nasıl zararı varki

• @Deligönül89 var bı jınekologa gıdebılırsın detaylı bılgı için , bellı kısımların temızlık vucudun doğal dengesı için gereklı nasıl cok su ıle vajına /genıtal bolgeyı cok su ıle yıkamak oradakı yararlı bakterılerı oldurup mantar vs ye yol acar gıbı. Vucud dengesını koruması gerekenler var 😉

• Var doktora gittim hormon ilaçlari kullaniyorum kendileri düşücekmiş dedi inşallah düzelirim çok rahatsız edici:(

0|0
    0|0
    • Bunun için mi gittin sadece canım

• Vucudumun diğer bölgelerinde de var ama orda olması normal değil ve alınmıyor diğerlerini bir turlu hallediyordum ama ordakiler problem oluyordu diye gittim

• Otur banyoda jiletle al ya da arkadaşlarına aç alsın

0|0
    1|0
    • Jiletle keser ya yazık
      Benim arkadaşım domaliyom aynayı arkama koyup agdayla alıyorum diyordu

Yükleniyor...