Utanarak soruyorum. Bilgili olan varsa yardimci olabilir mi, lutfen?

Mast yapiyorum ve bundan utaniyorum.
Mast yapiyorum cunku ihtiyacim var.
Kotu seyler yapmamak adina...

Mast yapiyorum ama bunun bir zarari olur mu bana?

Kizligim degil, yani kizligimdan bahsetmiyorum. Oraya zaten bisey sokmuyorum ve dokunmuyorum.

Kadinligim zarar gorur mu? Yani kadinligim büyür mü? Acilir mi orda ki dudaklar? Klitoris disarya çikar mi?

Ve evlenince kocam mast yaptigimi anlar mi?

0|0
4|25

En İyi Erkek Görüşü

• Bundan utanmana gerek yok. Her erkek gibi kadınlar da mastürbasyon yapar ( hepsi değil ). Bu durum çok normaldir ve nefsini korumak adına yapmanda bir sıkıntı yok. Ve sürekli yapmadığın sürece de bir sıkıntı yok, fakat abartmamak kaydıyla. Sorularına gelince. Mastürbasyon erkek de çok yapılınca zarar verir, her şeyin fazlası zarardır. Kadınlığın zarar görmez fakat bu duruma kendini çok kaptırırsın ileride eşinden zevk almamaya ve buna sürekli ihtiyaç duyma sıkıntısı yaşayabilirsin, bu yüzden sık yapıyorsan vazgeç. Evlenince eşin olacak insanın bunu anlayıp anlamamasına gerek yok, erkeklerin hepsinin bunu yaptığı düşünülür ki öyledir diye düşünüyorum, bu yüzden kadınlarda yapıyor diye düşünür. Ama merak etme kimse bunu dile vurmaz, bu yüzden sıkıntı çekmezsin. Fakat tekrar dediğim gibi sık yapmaktan uzak dur..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Mast yapmakl bunu bırının anlaması zor ayrıca ne yapıyorsun kı? Bır suru sey yazıp hıcbırını yapmıyorum demışsın?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Kocan mast yaptığını anlsa ne olur ki en doğal hakkın zaten

1|0
    0|0
  • o kadarını bende bilmiyorum amakocan anlanaz ben ilişkide alabileceğin hazzı azaltacağını söylerim net sana sevgiler

0|0
    0|0
  • Sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • acilma olmazda biraz kararma olabilir

0|0
    0|0
  • fazla yapma. ilerde vajinal sexle boşalamayabilir klitor boşalmaya şartlanabilirsin. buda erkek tecrübesiz ve bilgisizse mutsuz evliliğe dönüşür. abartmadan yaptığın sürece sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • Zararı zihinsel yönden olur ayrıca bedeni yorgun düşürür ayrıca kıl tüy olayı olur ayrıca o bölgede kötü bir görüntü olusabilir zamanla ve mast kötü birşey mıllet devam demiş ama bununlada olmaz ayda bir falan anca yapmalısın illa yapacaksan.

0|0
    0|0
  • canım tek sorun ilerde evlenince zor olur.

0|0
    0|0
  • Gerçek ilişkide zevk alamayabilirsin

0|0
    0|0
  • Böyle basit birşeye anlam yüklemiş be

0|0
    0|1
  • Sıkıntı yok güzelim keyfine bak.

0|0
    0|0
  • Hicbirsey olmaz icin rahat olsun tabi cok sık yapmadigin surece 😊

0|0
    0|0
  • Yol be ürolokla evlenmezsen sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Birsey olmaz.. Mercedes kaportasi gibi saglam oralariniz

0|0
    0|0
  • Sanal yapıyomusun

0|0
    0|0
  • tahriş etme, elini yıka işlem öncesi
    no problem
    anlamaz

0|0
    0|0
  • Ya kocan anlasn o sıkıntı degil ama yapmamak irade meselesi

0|0
    0|0
  • Sakin ol yasin kac senin

0|0
    0|1
  • anlamaz.. ::DD:

0|0
    0|0
  • yapman gerekıyor zaten ıhtıyaç bu

0|0
    0|0
  • bence utanmana gerek yok sokaktaki insanların yüzde 90 ı mast yapıyor
    mast yapmak her hangi bir deforme yapmaz vajinanda ama nasıl yaptığına bağlı klitoral orgazma alışırsan ilerde ilişkiden zevk almayabilirsin
    eşinin mast yaptığını anlaması imkansız

0|0
    0|0
  • sadece vajinanda sarkma olur

0|0
    0|0
  • Mast yapmanin hic bir zarari yoktur aksine faydasi vardir kadinlik hormonunu calistirarak hormon bozuklugunu engeller

0|0
    0|0
  • Fazla hırpalamadıköa dudaklara bir şey olmaz ayrıca haydar amca mast yapan kadın ileride seksten zevk alamaz diyor bokunu çıkartmamak lazım

0|0
    0|0
  • bir şey olmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Anlar.

0|0
    1|0
  • çok rahat ol

0|0
    0|0