Kisa süreli (1 günlüğüne) cinsel güç arttirmak için. Ne yapabilirim?

Hem uzun süreli sertlik hem de. Performans olarak tavsiyeleriniz neler? Yardimci olursanız sevinirim.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Merhabalar Arkadaşım,

Dediğin şeyi yapmak mümkün fakat bunu nasıl sağlayacağın önemli :) Doğal beslenerek dersen biraz zor olabilir ama bu tür performans arttırıcıları kullanarak uzun süreli ereksiyon imkânı olur açıkçası.

Önerilerim olabilir bu konuda ama biraz daha detay aktarabilirseniz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

İster buradan isterseniz de özelden yazabilirsiniz.

Teşekkürler...

0|0
    0|0
    • Ya haftasonu bir ılişki durumum var ve ben cok uzun ve sık yapmak istiyorum o gün hem ereksiyon uzun olsun hem performans uzun olsun yorulmayayim

• Arkadaşım, o zaman sana önerebileceğim tek bir şey var o da ereksiyon hapı. Hem uzun süre ilişkiye girersin hemde ereksif olarak bir performans düşüklüğü yaşamazsın :)

Herhangi kalp, tansiyon, şeker vs. rahatsızlıkların var mı?

• Benim zamanında keyif için kullandığım ürünü önereyim o zaman.

Degra: www.ecza.web.tr/degra-100-mg-sildenafil-4-film-tablet :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Keciboynuzu ye.

0|0
    0|0
  • efenim google amcaya hercules çikolata yazarsanız sorununuz çözülücek.

0|0
    0|0
    • Bunu her eczaneden bulabilir miyim? Netten sipariş edecek olursam gizlilik politikasi olan ve kimsenin bilmeyecegi bir sekilde gonderen bildigin saglam bir yer var mi?

• efenim netten sipariş veriniz zaten çiikolata kimse bir şey anlamaz ayrıca bazı tekellerde tütüncülerdede oluyor. mesela alışveriş yerlerindeki küçük idda bayileri tekeller.

• Anladım teşekkürler:)

• özelden ulaş bana yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...