Çatal ayirma isini yapamadim ve orayi terk ettim sizin esiniz yapsa napardiniz?

Kadindogum uzmanina adet duzensizligi icin gittim ultrasondan kisoldugunu gormus alttan muayene etmek istedi bakireyim dedim izin vermedim ciktim ordan cok utandim geri gitmek istemiyorum hastaligimla basbasayim

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Renkli dobler çekmek varken neden parmakla muayene edecekmiş? Hemen baş hekime çıkacaktın durumu söyleyecektin.. neden böyle tırsıp çekip gidiyorsunuz.. Kim bilir bütün kadınlara aynı numaraya yapıyordur.. Bu tip şerefsizlerin peşini bırakmayacaksınız.. Ben olsam hemen tabipler odasına gidip şikayet ederim..

0|0
    0|0
    • Nasil yani o dediginiz sey ne

• Bak eskiden bizde prostat muayenesine gittiğimiz de hemen eldiveni giyip makattan parmak sokup muayene ederlerdi.. Şimdi 3 boyutlu içeriyi gösteren detaylı bilgi veren renkli dobler var.. Tabi devlet hastahanelerinde bir b*k yok o başka mevzu.. O doblerle bakıyor prostatın şekli şemali büyüklüğü ve kanser bulgusu var mı bakıyor.. Kadınlarda da aynı durum yapılıyor.. Tüm rahim ve yumurtalık yerleri detaylı görüyor.. Hem parmakla baksa kistin ne olduğunu nereden anlayacak deyyus..

Erkekler Ne Diyor 6

• Kadın doktor a git
    Zaten soruyor bakiremisin diye

0|1
    0|0
  • rahat ve huzur içinde ölebilirsin.

0|0
    0|0
  • yanlış yapmışsın

0|0
    0|0
  • Evlimisin sen

0|0
    0|0
  • Eğer muayene etmeden teşhis ve tedavi imkanı olsa mutlaka bunu tercih ederdi. Alttan muayene istediyse gerekli olduğu içindir. Rahim ağızı kanseri riski varsa , siz de muayeneyi reddettiyseniz inanın doktorunuz sizden daha çok üzülmüştür. Doktor sizin şeyinize meraklı değildir ,. Zaten hergün onların içinde. Adamın işi bu. Umarım riskli bir durumunuz yoktur. Anlamsız kaprisiniz yüzünden çözülebilecek bir sağlık sorununuzu çıkmaza sokmazsınız.

0|0
    0|0
  • 30 yaşına gelmişsin mezaramı götürecen hemde o doktor ne alakası var bu yaptığınla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bakireysen nasıl kontrol edecek ki?

0|1
    1|0
Yükleniyor...