Adet sancısı 😣?

Ağrıdan ölüyorum. Şimdi sıcak su koy, ağrı kesici iç diyeceksiniz biliyorum ama bir türlü geçmedi işte 😟. Üstelik yalnız karnım değil kasıklarım ve bacaklarım da ağrıyor. Bildiğiniz ise yarar bir yöntem varsa lütfen yazar mısınız?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ağrı kesici alacaksın başka çaren yok her halde en iyi Majezik iyi geliyor.. Ne yazık ki bu tabiatın size bir hediyesi..

0|0
    0|0
    • Hediye demek doğru mu bilemiyorum 😄 sağol yine de

• Yani başka bir şey yok denecek... Sırf bu çektikleriniz için erkeklerin kadınlara hep meftun olmaları gerekir ama işte..

En İyi Kız Görüşü

• ayaklarını yuksek bir yere kaldır annen karnına masaj yapsın rahatlatıyo biraz ama tam geçmiyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Arslanpencesi çayı ya da başka bitki çayı iç

0|0
    0|0
  • Dusa gir

0|0
    0|0
  • serum ye başka türlü geçmez evlenmen lazım

0|0
    0|0
    • Evlenmem mi lazım? Ne alaka

• doktor tavsiyesi, evlilik ya da düzenli ilişki. kız arkadaşımdan biliyorum.

• tek bildigm geriye kalan mast var

0|0
    0|0
  • ya gerçekten kadın olmak zor iş. allah yardımcınız olsun

0|0
    0|0
    • Teşekkürler. Bunu farkedenlerin olmasına sevindim

• Eğitim seviyesi arttıkça farkındalıkta artıcak ama biz okadarını görürmüyüz bilmem

• kesın çözm için bnu http://goo.gl/i7gzib dene :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Valla eğer imkanın olursa a101 marketlerde adet bezi var onu al bendede olur onu belime ve karnima koyuyorum dönüyor yardımcı olabildiysem ne mutlu

0|0
    0|0
  • Majezik at bi' tane, cenin pozisyonuna gec ve sicak su torbasini karnina degil, ayaginin altina koy.. Agrin hafifler

0|0
    0|0
Yükleniyor...