Cİnsel anlamda aktif olan arkadaşlar hiç aids testi veya diğer cybh testlerinizi düzenli yaptırıyormusunuz?

Malum bu taraflarda bezi olan insanlar malum genelde çok eşli oluyorlar her ne kadar başkasıyla düşüp kalkmıyorum deselerde elbet geçmişte bir mazisi oluyor herkesin peki hiç kan tahliline girdinizmi virüssel hastalıklar bakımından? Aids in tahlili özel olduğu için normal tahlillerde asla çıkmıyor ve dünyada bu hastalığın birden patlama yapacağı araştırmacılar tarafından doğrularndı ve bu hastalık vücuda girdiğinde yıllarca belirti vermiyor ama enfekte olan kişi bulaşıcı olarak devam ediyor. Ben internette defalarca okudum erkek arkadaşımdan veya kız arkadaşımda bulaştı diyenleri.

Sadece aids değil hepatit bilindiği gibi daha tehlikeli ayrıca diğer cinsel yolla bulaşan hastalıklardanda tehlikeli olan var.

Ben kan tahliline girdim bende birşey yok demeyin bu hastalıkların tahlili özel testler ile yapılıyor.

Bağzı durumlarda kondomun yetersiz olduğu düşünülüyor. Oral yollada serpme ihtimalleri yüksek olan hastalıklar.

Güncellemeler:
Bende bir ara yakalandım diye endişe etmiştim ama tahlillerim temiz çıkmıştı ;)

0|0
05

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...