Masturbasyonun yumurtalıklara etkii varmıdır ?

masturbasyonun yumurtalıklara etkii varmıdır  ?
çizdiğim paragraftaki cümle aklıma takıldı. hormon miktarlarının normalden fazla olması?

fazla masturbasonun etkisi var mıdır. bende yumurtalılarımda kist problemi yaşıyorum. hergünde mast yapıyorum neredeyse?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bu bilimsel araştırma sonuçlarına göre verilen detaylar aşağıda... Yaparken ona göre değerlendirme yapın..
    1- Fazla mastürbasyon aşırı asetilkolin salgılanmasını sağlayıp otonom sinir sistemini etkiler. Bu hormonun aşırı salgılanması vücutta seks hormonları dopamin ve serotoninin artmasına ve kimyasal bazı dengesizliklere sebep olur: Yorgunluk, saç dökülmesi, hafıza zayıflaması, bulanık görüş, kasık ve testislerde ağrı...
    2- Aşırı mastürbasyon karaciğeri de yorar; seksüel bitkinliğe, hatta zamanından erken iktidarsızlığa veya ereksiyon sorunlarına sebep olabilir. Ereksiyon olmadan penisten sperm sızıntısı da sık rastlanan yan etkilerden biridir. Bunu daha anlaşılır hale getirmek istersek, sperm giriş-çıkışını ayarlayan vana sisteminin, aşırı kullanımdan dolayı laçka olarak, görevini yerine getirmemesi olarak düşünebilirsin.
    3- Aşırı uçları düşünürsek, kendini tatmin bağımlılığı da diğer bağımlılıklar gibi aile ve iş hayatını etkileyebilir. Eğer kendini uçuruma yakın hissediyorsan günlük aktivite sayını azaltarak bu alışkanlığını kontrol altına alabilirsin. Tabii bunu söylemesi yapmaktan daha kolay. Kendini mastürbasyon diyetine sokacak gücü bulamıyorsan, gözünün önüne kelleşmiş, iktidarsız ve yaşından önce sahalardan çekilmek zorunda kalan görüntünü getir. Bu da işe yaramıyorsa bir seks terapistine görünmende fayda var. Ne demişler; her şeyin azı karar, çoğu zarar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Adet düzensizliğin var mı?

0|0
    0|0
  • parmakların oraya kadar varıyormu

0|0
    0|0
  • Benim kasığımı zorlamadan yırttım ve yumurtağım zedelendi ameliyat oldum şimdi arada sırada yumurtalığımda ağrım var
    yavaşşşş ol :)

0|0
    0|0
  • bunu bir doktora sormak lazim ama herkesin bildiği gibi herşeyin fazlasi zarar.. bu yüzden dengeli olmak lazim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...