Beyler bayanlar acilllll yardımmmmm?

geçen gün sevgilimle buluştuk. araçta öpüşmeye başladık ön sevişme oldu. sonra bu dedi beraber olalım mı bende olmaz dedim. sonra bu pantolonumu indirdi. kendi side soyundu önce üstüme çıktı olmadı. sonra o uzandı ben üzerine çıktım tam olcaktı. bu bir ahh dedi ben üzerinde n kalktım bu kenara geçti. penisime ağrı girdi kırdın mı naptın dedi beni suçladı :((( tabi ben gülme krizine girdim. budahada sinirlendi ama pantolonunu bile giyemedi ben giydirdim. neyse bu arkisini aradı hemen buluşmamız lazım. dedi. sonra dedi tek başıma hastaneye gidemem. eğer bişi olduysa hayatıum kararır dedi. bende dedim benmi yaptım anlamadım çok özür dedim. benim suçum dedim buda evet senin suçun dedi :((( tabi ben gülüyorum hala buda dedi sen gül gül :((( kemerini felan taktım. ama çok acı varmış bide penisin altında şeler varmış sanki biri onu sımsıkı tutuyormuş öyle bir acı. eve geçtim bu hastaneye gitmiş. aradım beni reddetti mesaj attım dönmedi la noldu bilmiyorum yaa neden öyle ağrı girdi kırılmışmdır?

0|0
441

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 40

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...