Beyler bayanlar acilllll yardımmmmm?

geçen gün sevgilimle buluştuk. araçta öpüşmeye başladık ön sevişme oldu. sonra bu dedi beraber olalım mı bende olmaz dedim. sonra bu pantolonumu indirdi. kendi side soyundu önce üstüme çıktı olmadı. sonra o uzandı ben üzerine çıktım tam olcaktı. bu bir ahh dedi ben üzerinde n kalktım bu kenara geçti. penisime ağrı girdi kırdın mı naptın dedi beni suçladı :((( tabi ben gülme krizine girdim. budahada sinirlendi ama pantolonunu bile giyemedi ben giydirdim. neyse bu arkisini aradı hemen buluşmamız lazım. dedi. sonra dedi tek başıma hastaneye gidemem. eğer bişi olduysa hayatıum kararır dedi. bende dedim benmi yaptım anlamadım çok özür dedim. benim suçum dedim buda evet senin suçun dedi :((( tabi ben gülüyorum hala buda dedi sen gül gül :((( kemerini felan taktım. ama çok acı varmış bide penisin altında şeler varmış sanki biri onu sımsıkı tutuyormuş öyle bir acı. eve geçtim bu hastaneye gitmiş. aradım beni reddetti mesaj attım dönmedi la noldu bilmiyorum yaa neden öyle ağrı girdi kırılmışmdır?

0|0
4|41

En İyi Erkek Görüşü

• Penis kırılmaz başka bir ipnelik var

0|0
    0|0
    • ne gibi nasıl anlamadım :( beni suçluyordu vala ben bişi yapmadım baskı uygulamadım bile bide dediki bu kalkık şey nasıl bir anda iner anlamıyorum deyince kahkaha attım. bu bana iyice sinir oldu. tutamıyordum kendimi sürekli gülesim geliyordu yanlış anladı bu beni :((( şimdi arıyorum reddediyor :(((

• @jaokhan yok artık daha neler

• penis kırılması diye bişey var

En İyi Kız Görüşü

• kırılır mı öyle bir şey değildir bence de başka bir şey vardır iltihap falan

0|0
    0|1
    • kımıldayamıyordu pantolonunu ben giydirdimdüşün artık. offf yaa

• niye öyle dedin baksana belliki bana kızgın hala :( ben çok güldüm ama o kıvranırken ben güldümm

• kırılır arkadaşlar penis kırılması diye bişey var ve ciddi bir kırıktır acil tedavi gerektirir

Erkekler Ne Diyor 40

• Penis kemik mi kirilsin dalga geçmiş senle kramp falan girmiştir penis kikirdagimsi şekildedir et ve kan penisi vardr et pnis inikkende kalın ve büyük durabilir ama kalkınca boyunun çok azi buyur kan penisi 2-2 buçuk katı buyur penis kanlar ordaki damarlara dolduğu için buyur. Yanı kemik falan yok

0|0
    0|0
    • ama kımıldayamıyordu. acıdan kıvranıyordu :(

• hm o abarrttı ozaman

• aynen deminden beri söylediğim o :))) cok komplekse girmiş

• Kardeş
    Sen bindiğin kalı kırmışsın
    Suç sende , manda ne arasın zeytin dalında:)
    Çıkarsan dala kırılır tabi :)
    O ağaçtan hayır gelmez artık :) Daha kuvvetli ağaçlara bereket :))

1|0
    0|0
    • eğer böle bişi olursa hayatım mahvolur dedi :(( geleğim kararır dedi :((. bide ailesine ne dedi bunları düşündükçe gülesim geliyor. ben üzerine basmadım yaa vala bila ama senin suçun diyor

• ya delimisin deme öyle ben onun için ölürüm :((

• O zaman geçmiş olsun :D eig bekliyorum :D

• Allaha sukur cehennemde zinadan yanacakta olsak kimseye bize guvenip altimiza yatan kizi anlatmadik bacim anlatanlar utansin

0|0
    1|0
    • malmısın bee burada olay bu mu gerizekalııı defolllll

• kırılma deyince hemen millet çatırt diye kırılma sanıyo. öyle bişey olmaz evet ama içindeki doku zedelenmiş veya yırtılmış olabilir. nasıl bilinçsizce atladıysan veya abandıysan artık. burktunuz heralde penisi yırtılma oldu içindeki kasta veya dokuda. bilmiyorum artık nolur. çok acele ettiniz heralde daha sakince olabilirmiş.

0|0
    0|0
  • Evet penis kırılması olarak bilinen bir sorun var buda kadının üstde olduğu pozisyonlarda olan bir kaza delikden çıkan penis partnerin ağırlığı altında baskıya maruz kaldığında olur.
    http://www.mailce.com/penis-kirilmasi.html

0|0
    0|0
  • kıkırdak yapıya sahip olduğu için kırılma ihtimali var ama ters bir hareketten dolayı ezilme durumuda olmuş olabilir ya da testisleri sıkışmış ondanda kıvranmış olabilir yani seni suçlayana kadar önce kendini suçlasa daha mantıklı değil mi neden ilerisine gitmiş sen istemiyorum dediğin halde

0|0
    0|0
  • penis kaslardan yapılmadır kırılmaz ama ani hareketlerde kaslar yırtılır. morluk işilik olur. çok acı verir. geçici bir durumdur bilek burkulması gibi ani bir acı

0|0
    0|0
  • yumurtalıklarına yanlışlıkla basmış olabilirsin... onlara biraz fazla baskı demek ayaklarının titremesi hatta tutmaması demektir...

0|0
    0|0
  • Yavaş otursaydın sende😀

0|0
    0|0
  • O koca götünle oglanı harcadın

0|0
    0|0
  • Penis kırılmaz ama aciya bilir
    Nereden içine alacaktin ki girmedi
    Zaten o şekil girsede senin canın çok yanardi

0|0
    0|0
  • yok be penis kırılmaz sertleştiyse yamuk hareket yaptıysan yamulur aama kırılmaz taş gib olur penis bişey olmaz

0|0
    0|0
    • işte kendi dediki bu kalkık şey nasıl bir anda indi anlamaıyorum deyince ben kahkaha attım. ama çok ciddiydi. sen gül gül dedi :(( döndü dedi galibaa bu

• daha dönmez heralde. sonuçta ben hep güldüm. bu çok bozuldu zoruna gittiği belliydi. daha dönmez bana :(

• gitmiş becerememiş sen üzülmedin mi arzulamıyormuydun

• Sana yorum yok kustum 😕

0|0
    0|0
  • Ölmüs o gecmis olsun. Soyle kazitsin kokten yenisi cikar

0|0
    0|0
  • Fıtık veya penis kırılmasi olabilir.

0|0
    0|0
  • Şaka mı bu

0|0
    0|0
  • l*n penis kirilir mi baska bisey olmustur mahfettin cocugun penisini :-D

0|0
    0|0
    • ne oldu. bu gitti işedi. biraz daha iyiyim dedi. doktora gitti. aradım reddetti. eniştesiyle gittiler eğer eniştesi anlarsa olayı varya çok kötü olur :(

• Ya arkadas cocugun penisini kendi vajinana denk getirerek uzerine oturmadin mi iceri girmesi lazim yani sen bastiripda onun burkulmasi gibi bir durum olmamasi lazim yani hala acmiyo mu telefonlari.

• yok konuşmuyor :(

• ulem adamın hevesi kursağında kalmış :D o değilde sıkma canını iyi olunca acısını çıkartı senden :D

0|0
    0|0
    • neden öyle diyosun yaa ne acısı. çocuk beni reddediyor sen ne diyosun :((

• ammmaaa sallamışsın he.
    penis kırmaya niyetlenmişsin ama, dikkat etkoca daşşaklılara denk gelme :D

0|0
    0|0
    • ama öyle dedi. benim gözüm korktu yaa :( ben üzerine çıktım oturmadım ki. döndü dedi kımıldayamıyordu :((

• ikinizde beceriksizsiniz.. gecmıs olsn.

0|0
    0|0
    • vallahi ben beceriksizim demiştim zaten. ama o dediki yok efendim ben çok kızla birlikte oldum kendini bana bırak dedi :d

• bencede sanırım oda böle düşündüğü için telefonuma cevap vermiyor. kendisi rezil olduğunu düşünüp benden kaçıyoo

• utancından bakamıyor bosver baksa ne dıyecek sankı

• al kırdın kırdın

0|0
    0|0
  • Harun abiiiiii

bir bitmediniz mk

0|0
    0|0
  • nasil oturduysan cocugun uzerine. kilo kac 150 mi

0|0
    0|0
    • çocuk 80 kilo ben 59 kiloydum

• o zaman sorun sende.. nereye oturacagini bilmiyorsun :)

• yaa zaten sıkıntı yoktu acaba hatta ben üzerine basmadım bileee

• Senden kaynaklı değil o kesin de beceriksizliğini yanmali

0|0
    0|0
    • anlamadım. olmadı işte ben ahh diyeceğime bu ahh deyince sanki ben beceriyorum gibi hissettim işte orda benim kafada frenler patladı. sürekli gülmeye başladım. çocuk bişi diyo yüzüne bakamıyorum sürekli gülüyordum buda dedi sen gül gül dedi :((

• tutmadım ben beceremem demiştim ama :(

• Msjdan yaz

• Yüzde yüz gir kırması olmuş ötmez bir daha :D

0|0
    0|0
    • kımıldayamıyordu pantolonunu ben giydidim :(( benmi sebebp oldum buna inanmıyorum yaa

• Cinselliği bitdi :D

• ciddenmi :(

• Bisey olmaz :D kas gevsetici yapar gonderirler :D

0|0
    0|0
  • okurken krize girdim :D :D :D

0|0
    0|0
    • off ya bende gülüp durdum yanında.2 gündür aradım reddediyor şimdi güldüğüme pişmanınm ama çok komikti ya sanki ben onu becermiş gibi hissettim ondan güldüm okadar :((

• neden kız arkadaşına mı bişi oldu

• cok heyecanlıydı gerilmeye basladı önemli bisey değildi ama biz yinede gitmeyi daha uygun gördük

• Aniden mi oturdun çocuğun penisinin üstüne
    Çok büyükse kırılmış olabilir

0|0
    0|0
  • çoluğun çocuğun eline * verirsne böyle olur işte.. mundar etmişin adamı

0|0
    0|0
  • Penis kırılır kıkırdaksı dokusu
    Salla geç
    Kendisi kaşınmış nede olsa

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 3

• Kolay kirilmaz kemiksiz bisey sadece belki abces varsa ondan acimistir ya da idrar damarinda tikanma. bir urologa gorunsun kotu bisey olacani sanmiyorum

0|1
    0|0
    • abces nedir. yok dediki döndü galiba dedi dokunamıyordu. hatta vücudunu kımıldatamıyordu pantolonun bile ben giydirdim siz düşünün.. kırılmamıştır. çünkü öyle bişi yapmadım. yani tam penisi üzerindeydim vajina. olamaz yani. haber alamıyorum ama :((((

• al kırdın kırdın al

0|0
    0|0
  • Haber alınce yazarmısın ne olmuş merak ettim?

0|0
    0|0
    • ben ona sürekli gülüyordum. tutamadım kendimi :(( ailesinie ne dicek diye düşündükçe ben gülüyordum. dedi bu kalkık şey nasıl indi anlamıyorum deyince ben gene kahkaha attım, o an korktuğum içinmi bilmiyorum sürekli gülüyordumm :(( sonra aradım reddetti işte :((

• Ne diyiim geçmiş olsun umarım mühim bişi değildir..

• offf

Yükleniyor...