Eşimle artık birlikte olmak istiyorum?

1 yıldır bu vajinismus illetiyle uğraşıyorum. Bıktım artık eşimle birlikte olamıyoruz eşim çok anlayışlı ama ne yapmalıyım ben doktora gitsekk bu vanismus doktorları çok pahallı napıcam bilmiyorum. Böyle olup atlatan var mı? Yardım edin lütfen 😔😔😔

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• bu iş sende bitiyor ilk önce kendine güvenmelisin o sorunu beyninde unutmalısın kendinde diyorsun birlikte olmak istiyorum unut ve birlikte ol bak eşinde anlayışlı biriymiş ikiniz üstesinizden gelirsiniz yoksa evlilik kötüye gider biliyorsun

0|0
    0|0
    • Biliyorum eşim anlayışlı çok hemde o öyle oldukça daha kötü hissediyorum kendimi

• valla herşey senin elinde arkadaşım bizim elimizden birşey gelmiyor allahtan eşin anlayışlı yoksa evlilğin biterdi biliyorsun dimi

Erkekler Ne Diyor 16

• Güzel bir gece ve alkol biraz daha yardımcı olabilir. Ama erkek mümkünse alkolü az tüketsin :) Önce bunu bir problem olarak görmeyi bırak. Kendini rahat bırakmayı öğren, ara ara içinde olduğunu düşün, acıyacak düşüncesini at kafandan. Ve eğer bakireysen bekaretinin illa cinsel organ ile bozulması fikrini at kafandan. Kendin ya da eşin parmağınla dene. Önce klitorisi uyararak başla, zamanla içeri doğru gidersin. Parmakla rahat olduğunu anladığında işin daha da kolay olacak.

0|0
    0|0
    • Bakirelıgım boZuldu ama çok zordu baya kanamam oldu en son bayıldım ondan sonra daha da zorlandım. Alkol de aldım az da aldım çok da aldım haplar ama yok olmadı bu hastalıgın kesin çözümünü veren dr baya pahalı ama mecbur gidicem.

• Kolaylıklar dilerim o halde.

• Hangi ildesin. İstanbuldaysan ücretsiz gidebileceğin bir yer var.

0|0
    0|0
  • Asla doktora gidip tedavi olmadan kurtulamazsın.. Çünkü en yerleşik korkulardan birisidir.

0|0
    0|0
    • Biliyorum gidicem artık inş çözüm olur 😔😔

• 3 seans da herkesin gittiği kesin sonuclar aldıgı bir dr var ama 7 bin e mal olıyo o yüzden hemen gidemiyrum

• Bir devlet hastahanesine git.. Kadın dernekleri var bak onlardan birine git maddi imkanım yok bu hastalık var kurtulmak isityorum yardım edin de onlarda yardım eder vardır mutlaka psikologları.

• bence direk profosyonel destek alınız.. fiyatınıda göz önünde bulundurmayınız.. hiç bir hastalık kendi kendine geçmez.. sadece erteleme yapar ama ileride dahada farklı sorunlar karşınıza çıkartabilir.. ve bu cinselliğinizi komple yok edebilir..

0|0
    0|0
  • ilişkiden 3-4 saat önce sen çiğ soğan ye eşinde sabah kahvaltısında bol bol kaşar yesin. ilişkiden önce en az 15 dk sarılın. sonrası ikiniz içinde rahat olur

0|0
    0|0
    • Dalgamı geçiyosun ciddimisin anlamadım pek

• ciddi dedim bir deneyin ama mutlaka isteyerek yapın dediklerimi şaka yapmadım. vajinismus sorunu yaşayan sevgilimle uyguladık kocakarı tavsiyesi gibi oldu ama bizde çok işe yaradı.

• 1 yıl uzun bir süre şimdiye kadar çözmüş olmanız gerekiyordu

0|0
    0|0
  • topla kendini eşine güven sen farketmeden o ypsın

0|0
    0|0
  • Alkol, masaj, meditasyon müzikleri size iyi gelecektir.

0|0
    0|0
  • etrafında devlet yok mu

0|0
    0|0
    • Devlet de pek bunun çözümü yok kesin çözüm verenler pahalı gidemiyorum napıcam bilmiyorum 😔

• çoğu üniversiteler dediğine çözüm buluyorlar tedavi ile hemde çok cüzi miktarlar da

• Bu yuzden bir arkadasimin evliligi bitti

0|0
    0|0
  • Tam olarak o an ne yasiyorsun ne dusunuyorsun bastan anlatirmisin

0|0
    0|0
  • bizde var bu sorun çok berbattır... ikinize de büyük iş düşüyor :(

0|0
    0|0
    • Sizde ne zamandır var? Dr gittniz mi?

• çoook uzun zamandır yani başından beri yaklaşık 10 sene oldu ama dr gitmedi eşim ısrar etmeme rağmen ve sonunda cinsle hayatımız bitti... çünkü kendince çözmeye çalıştı ve beni da buna sürükledi

• yenıuden başka bır ılıskı

0|0
    0|0
  • şimdiye kadar gitmediğin kabahat.

0|0
    0|0
  • kegel egzersızı cok faydalı

0|0
    0|0
  • Valla ayrılırım 1 sene demek direkt boşanma sebebi

0|0
    1|0
    • Bende ondan korkupyorum artık 😒

• Ne alaka? Şımarıklıkla bozuk pskolojyle

• Aynen öyle tıpta böyle bir hastalık yok kendini kasmanla ortaya çıkan bir şey bu

Kızlar Ne Diyor 6

• Arkadaşımin vajinismus problemi vardı İstanbul'da evlendiği gibi hemen tedavi gördü şu an hamile. ertelemeyin daha fazla çözümü olan bişey sonuçta boşuna evliliğiniz yipranmasin. üniversite hastanelerinde tedavi görebilirsin sonuç alırsın hangi üniversite hastanesi iyi doktorun iyi araştır bence erteleme 1 yıl ciddi bir süre

0|1
    0|0
    • Evet her yolu denedım dr dışında.. Son çarem oraya gidicem 😔

• Psikolojik yardım alman gerek bir uzmandan. O da olmazsa paraya kıyacaksın.

0|0
    0|0
  • zaten eşin anlayışsız biri olsa böyle olmazdı

0|0
    0|0
    • Evet o anlayış gösterdikçe daha da utanıyorum kendimden bilmiyorum bende 😔

• bence sende biraz acıl derim o kadarda esinden utanma

• ben varım ulas bana tkıp ya da mesaj atabılırsın?

0|0
    0|0
  • uyku ilacı iç kesin çözüm..

0|0
    0|0
    • Nasıl?

• sen uyu o işi bitrsin.. bir kaç kez yapınca zaten acı macı kalmaz

• Nasıl yani istiyorsun ama neden olmuyor kasılıp kalıyor musun noluyor

0|0
    0|0
    • Evet cok kasılıyorum sıkıyorum olmuyo

Yükleniyor...