Sizce bekaret sadece zarla mı olur?

evet bunu merak ediyorum bkz. charlize theron bakireyim demiş zzarı var ama böyle fotoğarları da var yani bilemiyorum siz ne düşünüyosunuz?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bedeni bakire ruhu kaşar.. öyle insan olmasa daha iyi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bana saçma geliyo neticede ilişkiye sadece vajinadan girilmiyo. bunun yanında birlikte olunmasa bile sevişme birbirinii orğazm etme vs. şeylerde yeterli bence. ne bileyim ya bu zamanda bırak kız bulmayı insan bulmak bile zor.

0|0
    0|0
  • ruhu o rsp olduktan sonra neydim bedeni bana namusulu kız lazım herşeyiyle neden evlilik için

0|0
    0|0
  • her haltı yiyip de ilişkiye girmeyen kızlar var. bir ilişki yaşayıp bekaretini kaybeden ama saf temiz edepli kızlar var. birinci kız kesinlikle bakire değildir. ikinci kızında bekaretini sorgulayan adam değildir.

0|0
    0|0
  • zarsız da olur. ama zar kesin olarak olmalı. zarı saglam olup, ters iliski yasayanlar da var. ya da zarı deldirip sonra da evlenmeye yakın diktirenler de. . .

0|0
    0|0
  • içinde warsa orsbluk bakire olsa ne olur olmasa ne

0|0
    0|0
  • bakirelik diye bir kavram yoktur, insanlarin uydurdugu bisey...

0|0
    1|0
  • her türlü sürtüşüp sex yapan ama zarı hasar almamış ne kadar bakire olsada önemli değil

0|0
    0|0
  • bekaret diye bişey yoktur beden olgunlaşana kadar rahim sağlığı için kapalı kalmalıdır

0|0
    0|0
  • olamazmı yani bence oalbilir o kadınıda severim ayrıca ;) neleri var bi anlatsam hey gidi hey ;9

0|0
    0|0
  • sadece zar ılen olur.:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sırf koyunda da zar var diye kadını yapacak adamlar tanıyorum

1|0
    0|0
  • bnce ınsanın kısılıgı ıle alakalı

1|0
    0|0
  • zar kadının ilşşki incesi saglıgını koruyan bir parca. ayrıca ruh saglıgını da o yönde etkiler ama tabiki zarla namus bagdastırmak bize yakısmaz.

0|0
    0|0
  • Seçtiğin adamlarla olur.Segiliyken öpüşüp,koklasalım isterler.Evliliğe gelince ,eline erkek eli değmemiş olacak.Ve bazıları cidden problemli oluyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...