Vajina kuruluğu hakkında...

bayanlar bu vajina kuruluğu hakkında bilgisi olan var mı? eşim kuruluk yüzünden acı çektiğini söylüyor. ayrıca daha önce böyle bir sorun yoktu neden olmuş olabilir ve nasıl düzeltebiliriz. nette bir şey bulamadım. bir tavsiyesi olan var mı?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• vajina temizleyici sprey şampuan gibi şeyler kullanıyo mu banyo esnasında vajina içini suyla yıkıyo mu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• geçmiş olsun. bazı hastalıklardan dolayı olabildiğini biliyorum. yada tam tahrik olmuyordur. kayganlaştırıcı kullanın derim.

0|0
    0|0
  • zevk almıyorsa ıslanmaz. eşine zevk veremiyorsun artık

2|1
    0|0
    • öyle olması imkansız. olsa bile hissederdim.

• genelde öyledir ama. bi doktara gidin sağlık sorunu yoksa kesin öyledir. kadınlarda olur bu söyleyemiyordur belki sana

• Iyi de bu saglik sorusu, cinsellik degil

0|1
    0|0
    • özür dilerim güzel kardeşim düşünemedim :)

• Geçmiş olsun.

Zevk almama durumndan kaynaklı olabilir.

Üroloğa başvurmalısınız.

0|0
    0|0
  • sorun devam ediyor mu hala?

0|0
    0|0
    • sorun yokmuş ilişki çok uzayınca oluyormuş

• tam sertleşme olmamıştı acaba penis yetersiz gelmiş olabilirmi çünkü normalde 15 cm tam sertleşme olmayınca 12-13 civarında olmuştur

• cevap vermediniz

• genelde bendede olur sadece zevk alamadığım zamanlar eşine zevk veremiyosundur ön sevişme yap

0|0
    0|0
    • zevk alamazsa orgazmda olamaz ama öyle değilmi?

• hayır olur ama vajina kuru olunca acı hisseder

• paldır kuldur gırmıyceksın hemen ılişkıye ön sevişmen olacak kayganlasacak zevk suyu geldıgınde ozamn sorun olmaz

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• cinsel isteksizlik cinselligi yasarken kafanı baska seye verme esin bugunlerde stresli günler geçiriyorsa kafası baska sorunlara takılı kalmıssa o sebeble olabılır bırde vucut ısısı yukselmısse soguk algınlıgı grip gibi hastalık sana tavsiyem eczanede kayganlastırıcı var ondan kullan hem esin hemde sen tahris olabilirsin

0|0
    0|0
  • inşallah erken menapoza girmemiştir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...