Dogum zor mu ilk cocugunuz zor mu dogdu?

Hamileyim 2 haftaya cocugum dogucak cok korkuyorum sancidan falan ilk kez doguranlar fikirlerinizi aliyim

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Elbette doğum zor bir olay. Ama zor olan neleri yapmıyoruz ki. Hele sonunda dünya tatlısı bir evlat sahibi olacaksan... Bütün anneler bu zorluğu yaşıyor. Sonuçta da hiç bir anne yaptığı doğumdan , çektiği acılardan şikayetçi olmuyor. Demek ki doğumun zorluğundan çok güzel yanları daha çok. İnşallah sağlıklı nur topu gibi bebeğin olur.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Korkma. interneti dolas. neler yapman gerektigi aklina gelebilecek her turlu sorunun cevabini bilursun. doguma kadar nefes egzersizlerini duzenli yap. normal dogum yapacaksan pskolojik olarak haazirla kendini. en ince detayina kadar ogren. nefes egzersizi cok onemli. dogumun kolaylasmasina katki sglar. bolca dua et ve Allah'a sigin. insallah yardimcin olacaktir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Korkmana gerek yok artık tıp çok ileri hemen halledilir..

0|0
    1|0
  • Bunu doğur bir dahada yapmayın

0|0
    2|0
    • Niye

• Ülke nüfusu aldı başını gidiyo millet açlıktan kırılıyo

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya evlatllik almk hep daha mantikli glmistr bana. Hem hamilelik eziyeti yok dogum sancisi yok kilo alma yok catlaklar yok hemde sahipsiz bir cocuga anne babalik. yapip sahiplenmek , mutlu etmek paha bicilemez bence

0|0
    1|0
    • Benim düşünceme çok yakın bir düşünce ben de hep düşünürüm bu dünya kötü neden bu kötü dünyaya acılar çekeceğini bile bile getiririz aslında anne babasız çocuklar var diye

• Ay allah analı babalı büyütsün sağlıkla kucağına almayı nasip etsin:) her şey kafada biter normal doğurmaya bak çok gözünde büyütme. Dünyanın en güzel şeyi Allah bana da nasip etsin inşallah.

0|0
    0|0
  • Allah kolaylık versin. Allah bagışlasın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...