Cinselliği düşünmeyen, kendini işlerine verebilen var mı?

varsa nasıl bir çözüm bulduğunuzu benimle paylaşabilir misiniz :D bekarım ve evlilik öncesi karşıyım. çünkü sevdiğim kızın da bakire olmasını istiyorum. bakireden kasıt da her şeyi yaşamış sadece garaja giriş yapılmamış kız tipi değil. amacım her şeyi benle yaşasın, ilkleri paylaşalım. ama cinselliği düşünmeden de olmuyor :D en az haftada 2gecemi masturbasyona ayırıyorum ve bu da çok zamanımı alıyor :D bu konuya çözüm bulabilmiş birisi var mı benim kafamda. kendimi işime vermek istiyorum

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Evlenecegin kiz diyelim ki hic sevisme falan yasamadi.. Ama herseyi biliyor seni deli ediyorsa .. Sen acaba dermisin mrk ettim

0|0
    0|0
    • bana o güveni vermesi lazım acaba dememem için. güvendiğim takdirde de zaten beni deli etmesini, içindeki isteklerine ket vurmamasını isterim tabiki. tek isteğim benle yaşaması ilklerini. anlatabiliyo muyum ;)

Kızlar Ne Diyor 1

• en dogrusunu yapıyosun.

0|0
    0|0
    • yani.. ilerde vicdan azabı çekmek istemiyorum. kendimi tanıyorum. ama bu zamanda benim istediğim tarzda kız bulabilme konusunda karamsarım işte

• karamsar olma. eniyisini yapıyosun . Allah hayırlı bir eş nasib etsin

Erkekler Ne Diyor 4

• cinsellikte her insanin hayatında yaşaması gereken bir şey

onunda ihtiyaç olduğunu unutmamak onada zaman ayırmak lazım derim

0|0
    0|0
  • aşağı yukarı 5 aydır mastürbasyon yapmıyorum ilk ay zorlandım ama sonra alıştım şu an cinsellikle ilgim yok bile diyebilirm

0|0
    0|0
    • kardeşim bırak ilk ayı, ilk haftayı geçiremiyorum. 2 3 gün geçince dürtüklüyor şeytan. ya bir yoldaki açık giyinen bir bayan olur, ya gazete veya nette haber okurken köşedeki model resmi olur :D engel olamıyorum senin anlayacağın

• ekle beni bu meletten nasıl kurtulacağını anlatıyım kardrşim zararlarını zaten biliyorsundur

• Maneviyat yoksa cok zor imkansız

0|0
    0|0
    • bu konuda kesinlikle haklısın. kendimi frenleyebilmemdeki en büyük destek

• hacı erkeğiz işte bu duruma yapacak bişey yok işine vermek istiyosun kendini aynen ben de ama en fazla 1 hafta dayanabiliyorum sonrası senin gibi. napcan evlnene kadar idare etcen işte böyle normal kabul edip yaşamak belki en iyisi

0|0
    0|0
    • eskiler harbiden en iyisiymiş dostum. şimdiki zinalara hak vermemek elde değil. tutamıyor insan kendini. Allah sab

Yükleniyor...