Anlatacagım durumda ne yapardınız yada yorumunuz ne olabilir?

evlilik amaçlı 3 kız arkadaşım oldu . yeri gelip , bakirelik sorulduğunda . sanki 3 ude birbirlerini asla tanımamalarına rağmen hep aynı yanıtı verdiler ...' nişanlanmıştım . evlililiğe şartlanmış tim . kendimi teslim ettim ! peki şimdi insanın aklına hadi birinin durumu böyle idi hepside mi böyle idi . ? insanın aklına kendilerini bu gerekçe ile kurtarma yolumu . ? düşündükçe derin dalıyor insan . sadece nişanlı ilemi ilşileri oldu ... yoksa ! hayatını yaşadı nasıl olsa bakire değilim yaşayabileceğim kadar yasayım yarın bir evlilik olabileceği sırada nişanlım yaptı der geçerim , düşüncesimi . . siz olasanız bu durumlarda ne düşünür . nasıl bir tavır alırsınız ..? bu konuda ne yorumlarınız olabilir ..

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• gerçekten zor bir durum. düşüncelerinde haklısın.

0|4
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sen bu yasinda hala bunu sorguluyorsan aklindan zorun var.

Bir digeri de diktirip bakireyim demek onlar icin hic de zor birsey degildi.

Nisanlisi veya helali olmayan ile iliski yasamasi asla affedilmez.

Ama, sorarim sana hic birine bunu ogrendikten sonra elimi surmedim diyebilecek misin.

Gecin bunlari erkekler bir kerede namuslarina kendileri sahip ciksin.

Namus kadin degil zina yapmamaktir!

2|1
    1|1
    • benim yaşım 28 ... size sadece şunu demek isterim . yaratılış geregi neden tün kadınlara bakirelik işareti konulmuş . ... öncelikle sizden bunu n yanıtımı almak isterim neden dişi hayvanlarda yok . sadece insan olad rak dişi lerde bu işaret bakirelik zarı var . ...

• kendinize göre yorum çok güzel . zinayı erkek işliyor tamamen degilmi . sen bekaretini ver . o işi işle sonrada zina de çık işin içinden . . regl olarakda düşünülmüş ve ortasına regl atıklarının çıkabilecegi bir delik düşünülmüş . demekkki bunun hariçinde bir şeyin girmesi ve çıkmasıda yaradan tarafından dşünülmüş ve tasarlanmış kabul edin bunu artık . son cümlenize evet . o bir perdedir . (nasıl okyanusların arasına bir perde koymuşsa yaradan . araştırınız ...) bir takım olgular karışmasın

• Hi hi oyle evet sadece kafina gunah sana hic bir sey olmayacak ahrette o haklar seni buldugunda anlarsin!

• bekaret erkekler ıcın önemlı mı ?

1|0
    0|3
    • Inan bana herseyden önemli

• kardeşim bence bu kadar derinlemesine düşünmek kendimizi yorar bence. bakire olmayan bir kızın kafa yapısını anlamayla zaman kaybetmek saçma. yoksa düşündükçe işin içinden çıkılmaz bir hal alıyor. zaten onları anlayabileceğimizi de sanmıyorum. önemli olan ne istediğimizi bilmek diye düşünüyorum.

• Eger ona güveniyosan bi sorun olmamali..

0|0
    0|2
    • sanmıyorum güvenim olmaz . neden derseniz kendine güveni olan kız bu yola başvurmazdı bence . ..

• yaşınız doğruysa hala bekaret takıntınızın olması doğrumu sizce

2|1
    0|1
  • en azından doğruyu söylemek gerekiyor ama erkek hiç bi kızla yatmadım diyor bi bakıyosun binbir çeşit kızla beraber olmuş oda ola biliyor yani dahada zor bu durum

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• Öncelikle maalesef her dönemde bir birine yakın bahaneler. Her zaman diyorum yav şu işi kendiniz istiyorsanız yapın. Yok nişandı, mastürbasyondu, bisikletin sele siydi...

Maalesef erkekler kızları yatağa atmanın yolunun "aşkım nede olsa evleneceğiz, ha şimdi ha sonra" gibi klasik laflar kullanır. Kızlarda evleneceği erkeğe bakire olmadığını hep klasik yalan mı diyeyim, bahanelerle izah etmeye çalışır.

Bence sende şu kızlık olayında fazla durma. Dürüstse, sana karşı yalan kullanmıyorsa, saygı ve sevgide şüphen yoksa ve seviyorsan gerisine fazla takılma.

0|0
    0|0
    • evetde sadece nişanlımdı diyerek ne bileceksiniz . sanmıyorum güven olsun . bence bu türü kızlar . bagımsız hayatını yaşasın bırakmak lazım ..

• yaşının doğru olmadıgını varsayarak koy postayı gönder diyorum. bu acıyla yasanmıyor tecrübeyle sabit.

0|0
    1|0
Yükleniyor...