Anal yapıp bakireyim diyen kızlar

Son zamanlarda çevremde çok duyuyorum bunları sanki analdan yapmak bekareti bozmazmış sanki öpüşmek onu bakire kılarmış gibi davranan kızlardan nefret ediyorum.

Hepsi belki evleneceği adamıda böyle kandıracak benim ilkimsin diyecek gerçekten bunu yaparken hiç utanmayacaklar mı ? Hiç akıllarına gelmeyecek mi ? Kendini suçlu hissetmeyecek mi ?

İnanın artık böyle karaktersizler çok fazla ve gerçekten normal bir şey gibi algılamaya başlamışlar böylelerini görünce TİKSİNİYORUM. Bir kaç arkadaşımdan duyuyorum şöyle böyle falan diye inanın ben utanıyorum ama kız hala şey peşinde.

Siz neler düşünüyorsunuz böyle insancıklar hakkında ?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Gerçekten aynı benim düşüncelerimi yansıtmışsınız. Bende sizin gibi düşünüyorum ben bakireyim diyip kendini üstün görüp geçmişinde o tarz şeyleri yaşamış insanlara acıyorum. Kendilerini sadece bakireyim ben diye överken ruhları kirlenmiş farkında değiller. Ve evlendiklerinde kocalarıyla geçirdikleri ilk gecede akıllarına gelmicek mi önceden yaşadıkları onları hayal etmicekler mi kocalarıyla kıyaslamıcaklar mı belki kocalarını değil kendilerini kandırcaklar. Utanç verici birşey. 5 dklık zevk için hayatları boyunca yara alıcaklar. Evlendiklerinde kocasıyla gezerken önceden ilişki yaşadığı kişi onun kocasına şuna bak keriz ya bu benim eski kırığım demicek mi. Hem kendine hem evliliğine zarar vericek. İlerisini düşünmeden böyle işlere kalkışmak gerçekten çok utanç verici. Allah kimsenin gözünü kapatmasın 5 dklık zevk uğruna. Onu bunu bilmem bir bayanın en güzel çeyizi öpülmemiş dudakları saf ve tertemiz kalmış bedenidir. Allah herkese o beyaz gelinliği giyip babası, abisi o kırmızı kurdeleyı o kız tertemizken takmayı sağlasın.

3|7
    2|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bekaret zar demek degildir komple vucudun demektir.Kafalari buna basmiyor.Her halti yiyip bakireyim demelerini aklim almiyor..Bir kiz olarak bende nefret ediyorum o insanlardan.

0|5
    0|0
  • gördüğü her kızla yatan, orasına burasına bakmaktan kendini alamayan, kızı ikna edemese de ellemeye çabalayan ancak karısı olacağı vakit bakire isteyen erkekler için en uygun kızlardır. bunu hakediyorlar o tip erkekler de:) layığını bulurlar umarım

2|4
    0|1
  • anal seksi kadınlar tek başına yapmıyor benimde onayladığım bir ilişki değil ama bunu sadece kadınların suçu gibi lanse etmen can sıkıcı kimse soda şişesine oturmuyor arz talep meselesi bunlar

2|4
    0|1
  • bu yaşına kadar sevgilin olmadı elini dahi tutmadın yani?

1|0
    0|2
  • ya sen ne diyosun benim arkadaşımın sevgilisi nasıl olduğunu bilmiyorum ama ilk seninle beraber oldum deyip çöreklenmişti çocuğun üstüne. düğün hazırlıkları falan yapılmaya başlandı. neyse sonra bunlar ayrıldı bir başka sebepten. sonra kızın yurt dışına beraber gittiği arkadaşlarından öğrendik ki kızın kırmadığı ceviz yokmuş meğer. demem o ki anal manal hikaye normal ilişkiyle bile kandırılabiliyor insanlar... allah kötülerle karşılaştırmasın ne diyeyim

0|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• üst katımda kız her gece elemana arkadan verıo yanda oda arkadasım fıx cakıo bende senın gıbı dusunuorum

0|3
    0|0
    • Arkadas sen onlarla berabermisin anlamadım öyle bir söyledinki ne kadar eminsin

• arkadan yaptını anladım hocam uyuyamadım zaten sesten gece gıttım uyardım

• ben her seferinde yazarım onların sorularına. "sen sen kendini hala bakire mi sanıyorsun" diye

0|2
    0|0
  • Güzel kardeşim bunlar insan değil.Afedersin arkadan yapıyorlar hemde 1 değil 3-4 kez sonra ben kimseyle öpüşmedim işte ben yapmadım ben bakireyim.Sorsan eski sevgilisiyle en az 3-4 kez yapmış.Önden yap tam yap bari kendinide milletide kandırma.Evlenmeden anal ve vajinal yapan kızlara yazık acıyorum insancık bile değil onlar.

0|1
    1|0
    • Aynen kardeşim inan şuan düşündükçe ben tiksiniyorum

• Aynen kardeşim sende

• Biraderim bize böyle düşük aciz kızlar uzak dursun.Genelevler kadınlarndan farkları yok onların.

Yükleniyor...