Tacize uğrayan erkekler var mı benim gibi?

Komşu Kızı beni özellikle annemin yanında çaktırmadan çok taciz ediyordu. bir gün bunu evde kimse yokken cagirdim ellerini koli bandiyla bağladım arkadan bunu bagirta bagirta fena yaptım ve o evlenene kadar devam etti. Daha sonra çalıştığım yerdeki bulaşıkci kadın beni çok sıkıştıriyordu kocası şehir dışında çalışıyordu ve kocasını tanıdığım için bişey yapmadım daha sonra çalıştığım sirketteki Müdüre hanımın çok kez cimcigine ve surtunmelerine maruz kaldım onada bişey yapmadım.

0|0
110

En İyi Kız Görüşü

• hayaller hayatlar ah ahh :P

0|4
    0|0
    • şu an onlara ihtiyacım var hayelle alakası ne para vermek istemiyorum

• İnanmak zorunda değilsin

En İyi Erkek Görüşü

• Çok fazla zeks hikayesi okuyanlar bazen böyle oluyor tabi...
    Ben sadece takılırım beni alakadar etmez. Benim yazdıklarımı kaale alma...
    Girdim yorumumu yazdım çıkıyorum sadece... :)

1|2
    0|0
    • Ben başımdan geçenleri yazdım inanmak zorunda değilsin zaten öyle bir gudumum yok

• Can sıkıntısı yoksa biliyorum kafayı yicem sıkıntı dan merak ettim arkadaşların tepkileri ne olmuş

• Tamam doğru yerdeyiz en azından can sıkıntısına birebir burası :)
      Yazdıkça sıkıntı gidiyor işte...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 9

• Elbette tazice uğramayan erkek çok azdır.. Cesaret edip tacize karşılık vermek önemli.. O zaman kendini aşmış olursun. Çünkü erkeği aranan taciz eder ve aradığını bulmalıdır.

0|1
    0|0
    • Ben iki kere mucadelemi verdim ama o anki psikoloji çok önemli en son çalıştığım yerdeki ik müdürü lafla taciz ediyordu onu medeni bir bayan olarak gordugumden kötü düşünmedim ama odasına gittiğimde hareketleriyle beni çok tahrik ediyordu

• İnşallah böyle şeylerle daha karsilasmam onların gözlerinden anliyabiliyorum buda beni tedirgin ediyo hata yapmaktan

• Evli ise uzak duracaksın bir tek.

• 2 kez yaşadım hiç hoş olmuyor.

0|1
    0|1
  • tacir uğradın tacavüz ettin

0|1
    0|0
    • O istiyordu zaten tecavüz ne alaka

• G. olsun

• bende yaşadım 1-2 kez.

0|1
    0|1
  • Başkan anlatılanlara göre bulunmaz hint kumaşısın sanki

0|2
    0|0
    • Ne alakası var kardeşim ben çok düzgün ve cool bir insanım tanidiklarima kötü dusunemeyen biriyim yaşayan bilir bir bokada benzemez tipim

• Herkes hayatından memnun dostum sıkıntı yok onu yaptığımda 17 yaşındaydım

• Hatalısın veya şöylesin böylesin demiyorum şikayet yoksa sorun yok mantığı sen bilirsin

• çok oluyor sonra karşılık verince biz sapık oluyoruz

0|1
    0|1
  • Beni anca bunlar taciz eder :D
    2.bp.blogspot.com/.../tramessi.jpg

0|1
    0|0
  • Biretpit mubarek :))))

0|0
    0|0
  • Internette cok türkce p*rno okuma, yakinda birde ensest fantazinle gelirsin..

0|0
    0|1
Yükleniyor...